Активний топ YAMAHA DZR12

 • Виробник  YAMAHA
 • Наявність:  Під замовлення
 • Артикул: 113125
 • EAN: 4957812623582

   


DZR12 - двосмугова активна bi-amp акустична система, яка забезпечує найвищу якість при вражаючому звуковому тиску в 139 дБ

Завдяки кращій в своєму класі продуктивності, складній DSP обробці і неперевершеному відтворенню низьких частот, DZR12 реалізує професійний звук з рівнем потужності, який суперечить його компактній і легкій конструкції.

Вдосконалений FIR-X кросовер

96 кГц DSP процесори з високою роздільною здатністю дозволяють сфокусувати вихідну потужність DZR на створення звуку високої чіткості з надмалою затримкою. Наша вдосконалена фірмова технологія FIR-X використовує FIR фільтри з лінійною фазовою характеристикою для кросоверів і еквалайзерів. Використання фільтрів такого типу допомогло реалізувати гладку амплітудно-частотну характеристику для досягнення високої чіткості звуку, оптимальної звукової "картинки" без фазових перевантажень. Передбачена також і точна еквалізаційна фільтрація для точного налаштування, щоб домогтися ідеальної чіткості і найкращого в своєму класі SPL без погіршення якості сигналу.

Керування

Вбудований РК-дисплей дозволяє здійснювати легку навігацію різними функціями DSP, завантаження пресетів, точне налаштування параметричного еквалайзера, затримки і маршрутизації. У вашому розпорядженні є 8 користувацьких пресетів, зберігайте свої власні налаштування параметрів, або використовуйте оптимізовані спеціалізовані заводські налаштування для використання DZR разом з сабвуферами DXS XLF. Користувачі можуть легко переносити збережені налаштування на USB-накопичувач.

D-CONTOUR

D-CONTOUR - це інтелектуальний багатосмуговий компресор, який гарантує, що звук DZR залишатиметься незмінним і прозорим, незалежно від того, наскільки сильно ви їх "качаєте". Постійно контролюючи вихід кількох частотних діапазонів і застосовуючи оптимальні налаштування еквалайзера для кожного з них, D-CONTOUR забезпечує видатну чіткість і музичність звучання, навіть при найвищих рівнях вихідного сигналу.

D-CONTOUR - ідеальне доповнення до універсального дизайну кабінету DZR, він забезпечує два різних пресети: режим FOH/MAIN або MONITOR, що пропонують більш точне налаштування вашого звуку у залежності від конфігурації і розташування систем. Режим FOH/MAIN підвищує нижні частоти, щоб компенсувати низи, яких зазвичай не вистачає, коли акустичні системи використовуються в підвісах або встановлені на стійки. 

Режим MONITOR оптимізований для застосування в системах сценічного моніторингу, він зменшує кількість проблемних низьких частот, які можуть бути посилені відбиттям від підлоги сцени, та згладжує широкий діапазон частот, щоб забезпечити музикантам на сцені ясність звучання. Обидва ці пресети були вдосконалені шляхом проведення численних тестів на прослуховування з досвідченими інженерами-звукорежисерами для забезпечення узгодженого звучання з низьким рівнем спотворень на будь-якому вихідному рівні.

DSP захист забезпечує максимальну продуктивність і довговічність компонентів

Однією з переваг активних гучномовців є те, що комбінація перетворювачів і підсилювачів може бути ідеально підібрана і оптимізована для найкращої роботи. Під час розробки серії DZR і DXS XLF ми виміряли і випробували довговічність кожного перетворювача і загального виходу кожного з підсилювачів, щоб встановити оптимальні точки лімітування для кожної моделі, використовуючи точне керування за допомогою DSP. Використовуючи багато з тих же функцій захисту, які використовуються в наших професійних high end підсилювачах, цей новий DSP послідовно контролює стан джерела живлення, підсилювачів потужності, перетворювачів і рівнів сигналів для захисту кожного компонента для підтримки оптимальної продуктивності, продовжуючи термін служби компонентів і всієї системи.

Високопотужний 2000 Вт Class-D підсилювач

Повністю новий високоефективний Class-D підсилювач забезпечує найвищу для пристроїв свого класу потужність у 2000 Вт і вражаючий рівень звукового тиску 139 дБ. Універсальний імпульсний блок живлення з корекцією коефіцієнта потужності (PFC) забезпечує максимальну вихідну потужність при стабільній безпроблемній роботі. Всі підсилювачі були відібрані і оптимізовані для роботи з ВЧ і НЧ драйверами серії DZR.

ВЧ драйвер

Перетворювач високих частот складаються з 2" звукової котушки і 1" компресійного драйвера, титанової діафрагми і неодимового магніту, розміщеного в міцній термостійкій алюмінієвій литій рамі.

НЧ вуфер

Наші нові фірмові НЧ перетворювачі використовують великі 3-дюймові звукові котушки, литі алюмінієві рами і дуже міцний і легкий неодимовий магніт для роботи з високою потужністю. Вони забезпечують потужний низькочастотний відгук, незважаючи на свою легку конструкцію. Відгук дуже контрольований, особливо у нижній середині і вокальному діапазоні, гарантуючи потужний загальний відгук без спотворень навіть на найвищих рівнях.

Продуманий дизайн для професійної функціональності

DZR12 оснащена поворотним рупором, що дозволяє вертикальну або горизонтальну установку, щоб максимально адаптуватися до акустичних розмірів приміщення. Дисперсія DZR12 становить 90° x 60° від вертикального положення. Рупори постійної спрямованості були спроектовані з метою забезпечення плавного охоплення по всій передбачуваній зоні покриття, мінімізуючи спад, характерний для традиційних рупорних конструкцій.

Кабінети сконструйовані з високоякісної 15 мм фанери, а потім пофарбовані дуже міцним покриттям з поліуретану військового класу. У корпусах широкосмугових моделей також застосовуються з'єднання типу "метелик" для додаткової міцності і зменшення вібрації корпусу, а також широкий, конусний порт, який допомагає мінімізувати шум навіть при дуже високих рівнях вихідного сигналу. Конструкція корпусу DZR12 дозволяє розміщувати його в моніторному режимі в дзеркальному положенні, створюючи для виконавця симетричне і більш значне звукове поле, більш визначену "зону", ніж в звичайних конфігураціях моніторингу. Використовуючи або в збалансованій конфігурації з двома моно, або при стерео моніторингу, дзеркальний режим може значно поліпшити вашу роботу на сцені.

U-кронштейни для вертикального або горизонтального монтажу

Акустичні системи серії DZR пропонують безліч точок підвісу, що дозволяє використовувати їх зі стандартними рим-болтами.

*Рим-болти не включені в комплект

Програми для безпечної і безпроблемної роботи

Серія DZR дозволяє швидко і легко налаштовувати параметри на панелі керування і передавати дані за допомогою USB. Також доступна функція блокування панелі, щоб ваші налаштування були в безпеці. Користувачі можуть навіть експортувати інформацію (разом з даними лог журналу) на USB для швидкого усунення несправностей, якщо виникнуть труднощі.

Особливості:

 • 2-смугова активна АС з 12" НЧ і 2" ВЧ перетворювачами
 • Максимальний звуковий тиск 139 дБ і частотний діапазон 39 Гц-20 кГц ідеально підходить для сучасних звукових завдань
 • Високопродуктивний підсилювач потужністю 2000 Вт (пік) класу D, 96 кГц DSP і FIR-фільтр для отримання звуку з високою чіткості з дуже низькою затримкою
 • Покращений FIR-X, комбінація фільтрації FIR і правильної еквалізації для мінімізації фазових спотворень
 • Доступ до різних функцій DSP і завантаження пресетів, а також точне налаштування PEQ, затримки і маршрутизації і т.д. за допомогою інтуїтивно зрозумілого РК-дисплею
 • D-Contour і високонадійні схеми захисту
 • Моніторне розташування за рахунок поворотних рупорів дозволяє налаштувати пару DZR12 "mirror mode"
 • Легкий, але дуже міцний фанерний корпус з покриттям з високоякісного поліуретану
 • Безліч варіантів кріплення на опціонально U-подібному кронштейні (UB-DZR)

Основні характеристики:

 • Опис: Акустична система, активна (bi-amp), 12" НЧ (3" котушка, неодимовий магніт) + 2" ВЧ (1" вихід, титанова діафрагма, неодимовий магніт)
 • Управління: РК дисплей і енкодери для управління рівнями, EQ, D-Contour, Delay
 • Потужність: Динамічна: 2000 Вт (НЧ: 1000 Вт, СЧ/ВЧ: 1000 Вт), постійна: 950 Вт (НЧ: 850 Вт, ВЧ: 100 Вт)
 • Частотний діапазон: 39 Гц - 20 кГц (-10 дБ)
 • Максимальний рівень звукового тиску (SPL): 139 дБ
 • Роз'єми: Analog IN: Combo x2, Line level (Maximum + 24dBu), Input impedance 20kΩ, Analog OUT: XLR3-32 x2, CH1: THRU (fix), CH2: THRU or DSP OUT, USB2.0 Host 5V 500mA for USB memory DATA storage/load
 • Розміри: 410 х 646 х 394 мм
 • Вага: 21.4 кг
 • Виробництво: Індонезія
 • Гарантія: 12 місяців (+12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Придбавши товар у нашому магазині ви зможете замовити доставку в будь-яке місто або населений пункт України.

Доставка здійснюється компаніями експрес-доставки: «Нова пошта», «Ін-Тайм», «Автолюкс», «Нічний експрес», або інший варіант за домовленістю.

При відправлення товару післяплатою, оплату за доставку здійснює покупець. Вартість доставки - згідно з тарифами «Нової Пошти».

При 100% передоплаті, та якщо сума замовлення перевищує 3000 грн. доставка товару безкоштовна (окрім акційних та попередньо замовлених товарів)!

Оплата товарів здійснюється в національній валюті.

 • Оплата при отриманні замовлення на «Новій Пошті»
Послуга післяплати дозволяє вам оплатити своє замовлення готівкою прямо у відділенні «Нової Пошти» при його отриманні.
Оплата послуг транспортної компанії здійснюється одержувачем при отриманні вантажу.
Вартість відправки грошей післяплатою: 25 грн + 2% від суми замовлення.
Післяплатою відправляються замовлення на суму не менше 200 грн !
 • Оплата через термінал «Приватбанку»
Ви можете здійснити оплату на карту через термінал самообслуговування в будь-якому відділенні «Приватбанку».
Процедура поповнення карти через термінал:
1. Виберіть пункт «Поповнення карти (за наявністю карти або за номером)».
2. Виберіть пункт «Поповнення карти по номеру».
3. Введіть номер карти.
4. Вкажіть суму, яку потрібно сплатити.
5. Внесіть зазначену суму в термінал.
6. Роздрукуйте і збережіть чек.
7. Відразу після оплати зателефонуйте нам і повідомте про свій платіж, це суттєво прискорить процедуру відправки замовлення.
 • Оплата через «Приват24»
 • Оплата для бюжетних організацій та юридичних осіб
Наш магазин приймає оплату за товар у безготівковій формі проти виставлених рахунків
Виставленний рахунок свідчить про резервування товару та про фіксацію його вартості на термін дії рахунку
Після оплати виписуються накладні та укладається угода
Для відвантаження товару потрібно надати довіреність


Разом із цим товаром купують