Електронна ударна установка YAMAHA DTX8K-M

 • Виробник  YAMAHA
 • Наявність:  Уточнюйте
 • Артикул: 115254

   


Те, що чудово підходить для гри

Відтворення того, як барабан поводиться при ударі, є ключовим фактором зручності гри на електронних барабанах. Компанія Yamaha провела вичерпне дослідження реакції барабанів на удар, використовуючи цю інформацію для досягнення дійсно точного уявлення поведінки інструменту. Більш того, професійні барабанщики з усього світу оцінили продуктивність модуля DTX-PRO, що дозволило Yamaha ще більше поліпшити його виразні можливості. Досвід Yamaha як виробника музичного устаткування дозволив їм запропонувати комбінації майстерно створених модулів і педів, що забезпечують чудові ігрові можливості.

Реалістичні тембри, які мотивують барабанщика

Під час створення семплів для DTX PRO ми відмовилися від слова «компроміс»! Звучання кожного барабана було детально записано і скрупульозно відбудовано, щоб ідеально розкрити весь потенціал музиканта, висловити всю глибину і експресію і, звичайно ж підкреслити індивідуальну манеру виконання для незабутнього виступу!

Тембри акустичних барабанів в бібліотеці DTX-PRO- це звучання справжніх барабанів, записане в кращих студіях світу. Більш того, крім direct запису самих барабанів, ми також записали натуральну реверберацію приміщень студій, в яких семплували ці барабани.

Виконання кращих барабанщиків-ендорсером Yamaha було записано і зведено професійною командою звукорежисерів. Головний звукорежисер проекту, провідний спеціаліст в області розробки електронних музичних інструментів, визначив точні методи запису, щоб вловити повне детальне звучання кожного барабана і тарілки, від початкової атаки до природного післязвуку під час загасання. 

Інтуїтивна функціональність, яка стимулює твою творчість

Функція Kit Modifier (модифікатор набору ударних), вперше представлена ​​в DTX-PRO, пропонує барабанщикам безмежні можливості для творчості. Kit Modifier об'єднує в собі безліч унікальних напрацювань в області створення і формування звуку, накопичених Yamaha за багато десятиліть, і трансформує їх у три зручних регулятора: AMBIENCE, COMPRESSION і EFFECT.

Завдяки інженерам і розробникам Yamaha барабанщику доступний широкий спектр тональних можливостей - від природного "сухого" звучання акустичних барабанів, до звуків в атмосфері виступу на сцені і звичайно ж безліч різних ефектів, придатних для будь-якого музичного жанру.

Ручка AMBIENCE регулює природне акустичне оточення і реверберацію звучання ударної установки. На тембрах акустичних барабанів вона регулює реальну записану природну атмосферу студійного приміщення (положення від 0 до 50%). Коли значення перевищує 50%, в це звучання додатково додається високоякісна цифрова реверберація.

Регулятори COMP і EFFECT використовують знайому багатьом музикантам технологію управління «1-knob», використовувану у багатьох Pro-Audio продуктах Yamaha. Компресор з однією ручкою управління (COMP) додає оптимальну компресію до звучання всієї ударної установки, від ледве чутної до дуже характерної і виразної, а ручка EFFECT управляє балансом вбудованих DSP ефектів. Параметри DSP повністю настроюються, а великий список доступних ефектів відкриває нові тональні простори для твого звучання.

Потужний звуковий двигун

Високопродуктивний тон-генератор в модулі DTX- PRO використовує технології, які компанія Yamaha накопичила за десятиліття створення музичних інструментів. Кожен канал модуля DTX-PRO має 3-смуговий еквалайзер з регульованою частотою, компресію каналів (на додаток до загальної компресії набору ударних), регулювання Transient (де атака і загасання кожного звуку настроюються індивідуально) і insert ефекти, щоб допомогти барабанщику відтворити своє улюблене звучання ударних.

На додаток до цього, барабанні педи Yamaha оснащені спеціальними технологіями розпізнавання удару, які з високою точністю реагують на дії музиканта, забезпечуючи максимальну виразність, яка явно відбивається в звучанні.

Незрівнянні відчуття при грі

Серія DTX8 дозволяє барабанщикам вибирати між двома матеріалами пластиків, відповідно до їх особистих уподобань, для оптимального відгуку при грі: силіконові TCS (модифікація Х) або абсолютно нові сіткові (модифікація М).

Бас-барабан, який мотивує грати ще більше!

Пед бас-барабана Yamaha KP90 має унікальну багатошарову структуру, яка забезпечує чудові відчуття і комфорт при грі, незалежно від сили удару. Цей 7.5" пед також відмінно підходить і для використання з подвійними педалями і розміщений на широкій стійці з великими протиковзкими шипами і спеціальним механізмом, що фіксує її на килимових покриттях, завдяки чому ти отримуєш стабільну поверхню, яка залишається на місці, як би активно ти не грав.

Чудові дерев'яні барабани з сітчастими педами

Педи мають дерев'яні березові барабанні корпуси, які виробляються і фарбуються на фабриках акустичних барабанів Yamaha. значки, лаги і обручі також є стандартними частинами акустичних барабанів. В цілому ці корпусу пропонують присутність і красу справжніх акустичних барабанів і неймовірно привабливі для барабанщиків.

Точна передача твого виконання

Всі педи тарілок мають 3 зони, що означає, що всі вони виробляють різні звуки на краю, основній частині і чашці, а також мають функції глушіння. Тарілка райд оснащена функцією визначення точки влучення. DTX8 відтворює тонку роботу барабанщика на тарілках з довгими семплами високої чіткості, встановленими на серію DTX-PRO.

Все що потрібно барабанщику

Звуковий модуль DTX-PRO оснащений всім необхідним для сучасного музиканта. Вбудований USB порт дозволяє обмінюватися MIDI даними і передавати аудіосигнал при підключенні до комп'ютера або смарт пристрою. Для підключення до традиційних пристроїв, таких як драм машини або синтезатори, модуль обладнаний стандартним роз'ємом MIDI OUT. Ти можеш підключити до DTX-PRO до 14 педів або барабанних тригерів, що полегшує створення гібридної ударної установки з акустичних та електронних барабанів.

Cвобода налаштування

Нова рекова система RS8 дає тобі повну свободу настройки положення барабанів відповідно до твоїх уподобань, залишаючись при цьому досить міцною, щоб ти міг забути про постійні регулювання, підстроювання і затягування ослаблих гвинтів. Ліва сторона река отримала відкритий дизайн, щоб ти міг легко і вільно поставити стійку хай-хета або подвійну педаль. Ніжки, виконані у формі літери "L", не тільки додають більш "акустичний вид", а й помітно покращують стабільність і міцність ударної установки.

Фірмовий додаток Rec'n'Share

Модуль DTX-PRO сумісний з додатком Rec'n'Share для iOS і Android, тому ти можеш легко записувати відео власного виконання прямо на смартфон/планшет, комбінуючи його з аудіосигналом з модуля. Потім ти можеш відредагувати записаний ролик і поділитися ним з друзями в соціальних мережах, і все це - не встаючи з-за барабанів!

Великий набір навчальних функцій для барабанщиків

Кращі функції навчання, представлені в попередніх моделях DTX, можна знайти і в DTX-PRO. Крім програмованого метронома, модуль пропонує функціонал записуючого пристрою, 10 навчальних програм, які ідеально підходять для гравців будь-якого рівня, а також 37 навчальних пісень, які дозволяють барабанщику вивчати різні музичні жанри. Не тільки новачки, але навіть професіонали обов'язково оцінять користь функцій навчання DTX8 в повсякденній практиці.

Підсилювач для навушників професійного рівня

Yamaha розуміє, що неймовірно важливо, щоб барабанщики могли чітко чути самих себе, тому модуль DTX-PRO оснащений високоточним підсилювачем для навушників з низьким рівнем спотворень, низьким рівнем шуму і високою потужністю. Ця схема передає високоякісне звучання безпосередньо музиканту і була розроблена спеціально для електронних ударних, щоб оточити барабанщика реалістичними звуками ударної установки.

Cubase AI в комплекті

Модуль DTX-PRO поставляється з кодом для завантаження останньої версії Cubase AI - потужного програмного забезпечення для створення музики. Всі завдання запису, редагування та мікшування, які можуть виникнути у сучасного музиканта, можуть бути виконані за допомогою цієї програми.

Комплектація:

 • Пед робочого барабана (Snare): XP125SD-M (12") сітковий 2-зонний
 • Пед тома (Tom1, Tom2): XP105T-M (10") сітковий 2-зонний
 • Пед підлогового тома (Floor Tom): XP105T-M (10") сітковий 2-зонний
 • Пед бас-барабана (Bass Drum): KP90 (7.5") гумовий з багатошаровою конструкцією, сумісний з подвійною педаллю (карданом)
 • Пед хай-хета (Hi-Hat): RHH135 (13") 2-зонний
 • Пед креша 1 (Crash1 Cymbal): PCY135 (13"), 3 зонний
 • Пед креша 2 (Crash2 Cymbal): PCY135 (13"), 3-зонний
 • Пед райда (Ride Cymbal): PCY155 (15"), 3-зонний
 • Рама: RS8
 • Стійка хай-хета: HS650A
 • Модуль: DTX-PRO

*стільчик і педаль для бас-барабана купуються окремо

Основні характеристики:

 • Поліфонія: 256 нот
 • Тембри: 712
 • Слотів пам'яті: 40 вбудованих наборів ударних, 200 призначених для користувача наборів ударних
 • Дисплей: Full Dot LCD (Роздільна здатність: 128 х 64)
 • Ефекти: Для кожного інструменту (барабана): EQ/компресор/Transient/Insertion ефект (індивідуальний, залежно від інструменту). Для кожного набору ударних: Ambience/Effect 1/Effect 2 + майстер компресор/майстер ефект. Загальні: Master EQ/EQ для навушників
 • Метроном: 30-300BPM, підтримка Tap Tempo. Розміри: 1/4 - 16/4, 1/8 - 16/8, 1/16 - 16/16, Акценти: чверті, восьмі, шістнадцяті, восьмі тріолі. Окреме регулювання гучності метронома, таймер, завантаження wav семплів для метронома
 • Інтерфейси: Вихід для навушників (1/4" джек), AUX вхід (3.5 мм мініджек), лінійний вихід L/MONO, R (1/4" джек), USB TO DEVICE, USB TO HOST, MIDI OUT
 • Система навчання: 10 вправ + 37 пісень для тренувань
 • Розміри: 1000 х 1500 мм (в розкладеному вигляді)
 • Вага: 41.55 кг
 • Гарантія: 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
 • Виробництво: Індонезія
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Придбавши товар у нашому магазині ви зможете замовити доставку в будь-яке місто або населений пункт України.

Доставка здійснюється компаніями експрес-доставки: «Нова пошта», «Ін-Тайм», «Автолюкс», «Нічний експрес», або інший варіант за домовленістю.

При відправлення товару післяплатою, оплату за доставку здійснює покупець. Вартість доставки - згідно з тарифами «Нової Пошти».

При 100% передоплаті, та якщо сума замовлення перевищує 3000 грн. доставка товару безкоштовна (окрім акційних та попередньо замовлених товарів)!

Оплата товарів здійснюється в національній валюті.

 • Оплата при отриманні замовлення на «Новій Пошті»
Послуга післяплати дозволяє вам оплатити своє замовлення готівкою прямо у відділенні «Нової Пошти» при його отриманні.
Оплата послуг транспортної компанії здійснюється одержувачем при отриманні вантажу.
Вартість відправки грошей післяплатою: 25 грн + 2% від суми замовлення.
Післяплатою відправляються замовлення на суму не менше 200 грн !
 • Оплата через термінал «Приватбанку»
Ви можете здійснити оплату на карту через термінал самообслуговування в будь-якому відділенні «Приватбанку».
Процедура поповнення карти через термінал:
1. Виберіть пункт «Поповнення карти (за наявністю карти або за номером)».
2. Виберіть пункт «Поповнення карти по номеру».
3. Введіть номер карти.
4. Вкажіть суму, яку потрібно сплатити.
5. Внесіть зазначену суму в термінал.
6. Роздрукуйте і збережіть чек.
7. Відразу після оплати зателефонуйте нам і повідомте про свій платіж, це суттєво прискорить процедуру відправки замовлення.
 • Оплата через «Приват24»
 • Оплата для бюжетних організацій та юридичних осіб
Наш магазин приймає оплату за товар у безготівковій формі проти виставлених рахунків
Виставленний рахунок свідчить про резервування товару та про фіксацію його вартості на термін дії рахунку
Після оплати виписуються накладні та укладається угода
Для відвантаження товару потрібно надати довіреність