Електронна ударна установка YAMAHA DTX10K-M

 • Виробник  YAMAHA
 • Наявність:  Уточнюйте
 • Артикул: 115253

   


Чудово підходить для гри

Відтворення поведінки акустичного барабана при ударі - ключовий фактор у зручності гри на електронних ударних. Наші електронні барабани оснащені звуковим модулем, який уловлює і відтворює весь діапазон звуку від початкової атаки до повного загасання, і все це засновано на семплах справжніх ударних, налаштованих досвідченими інженерами і барабанщиками. Компанія Yamaha провела вичерпне дослідження реакції барабанів на удар, використовуючи цю інформацію для отримання дійсно достовірного уявлення про поведінку ударної установки. Більш того, професійні барабанщики з усього світу оцінили продуктивність модуля DTX-PROX, що дозволило Yamaha ще більше поліпшити його виразні можливості. Досвід Yamaha як виробника музичного устаткування дозволив запропонувати комбінації майстерно створених модулів і педів, які забезпечують чудові ігрові можливості.

Дерев'яні корпуси

Педи мають дерев'яні корпуси з берези, які виготовляються і фарбуються на фабриці акустичних барабанів Yamaha. Значки, лаги і обручі також є стандартними компонентами акустичних барабанів. В цілому ці корпусу пропонують зовнішній вигляд і красу справжніх акустичних барабанів і неймовірно привабливі для барабанщиків.

Два типи педів на вибір

Модель DTX10 дозволяє барабанщикам вибирати між двома матеріалами педів, відповідно до їх особистих уподобань, для оптимального відгуку при грі: силіконові TCS або абсолютно нові сітчасті.

Модуль DTX-PRO X

Будучи найпотужнішим драм модулем на сьогоднішній день, DTX-PROX містить 70 заводських і 200 призначених для користувача наборів ударних, оснащений 733 тембрами з можливістю імпорту до 1000 призначених для користувача семплів в wav форматі. На панелі управління розташовані індивідуальні регулятори гучності для малого барабана, томів, крешей, райда і т.д., а також ряд фейдерів, що дозволяють збалансувати гучність на допоміжних входах, внутрішніх "мінусів", клік треку і виходів.

DTX-PROX підходить для всього, від гри вдома до живих виступів і запису, і він оснащений 8 індивідуальними виходами і матрицею, яка дозволяє виконувати маршрутизацію на будь-який вихід. Гнізда AUX IN можуть приймати моніторний сигнал від PA системи, а також можуть бути спрямовані в різні місця. За допомогою USB можна підключитися до комп'ютера або смартфону для відправки і прийому аудіо і MIDI. Крім того, він оснащений MIDI IN/OUT, щоб ви могли підключатися до MIDI-пристроїв. Функція Bluetooth дозволяє легко підключати смартфон або планшет, а також записувати своє відтворення і звук з інших пристроїв на флеш-пам'ять USB.

Педи тарілок

Всі педи тарілок мають 3 зони, що означає, що всі вони відтворюють різні звуки на краю, основній частини і чашці, а також мають функції глушіння. Тарілка райд розміром 17" оснащена функцією визначення точки влучення.

Новий пед бас-барабана

У KP128 Kick Pad використовується двошаровий пластик Remo і унікальна тришарова амортизуюча структура, яка забезпечує ідеальне відчуття з неперевершеним комфортом, незалежно від сили удару. Грати однаково комфортно у всьому, від легких до сильних ударів. 12-дюймова поверхня може похвалитися зовнішнім виглядом і портативністю, в той час як вся конструкція басового барабана неймовірно стабільна і довговічна.

DTX10 включає в себе 12" пед малого барабана, два 10" педи томів, пед підлогового тома 12" і сітчастий пед бас-барабана 12" (незалежно від модифікації). На додаток до цього, DTX10 включає 17" трьохзонний пед райда, педи тарілок 15" і 13", пед хай-хета встановлений на стійці (в комплекті) і фірмовий рек HexRack. 

Потужний звуковий двигун

Високопродуктивний тон-генератор в модулі DTX-PRO X використовує технології, які компанія Yamaha накопичила за десятиліття створення музичних інструментів. Кожен канал модуля DTX-PRO X має 3-смуговий еквалайзер з регульованою частотою, компресію каналів (на додаток до загальної компресії набору ударних), регулювання Transient (де атака і загасання кожного звуку настроюються індивідуально) і insert ефекти, щоб допомогти барабанщику відтворити своє улюблене звучання ударних.

На додаток до цього, барабанні педи Yamaha оснащені спеціальними технологіями розпізнавання удару, які з високою точністю реагують на дії музиканта, забезпечуючи максимальну виразність, яка явно відбивається в звучанні.

Свобода налаштування

RS10-HXR - це рекова система серії DTX10 з HEX RACK II, створеним для акустичних барабанів. Його зовнішній вигляд вражає, і він відмінно виглядає всюди, особливо на сцені. Ця система поєднує в собі надійність, яка заслужила довіру професійних барабанщиків Yamaha, і простоту використання, що дозволяє гнучко налаштовувати її.

Простий запис, редагування та спільне використання з додатком

DTX-PROX сумісний з додатком Rec'n'Share для iOS/Android, що дозволяє вам грати разом з музичними треками і ефективно розучувати пісні. Додаток дозволяє змінювати темп треків, клік-трек може бути доданий до треків без такого, а фрагменти аудіо можуть бути зациклені для полегшення практики. Ці та інші функції дозволяють більш ефективно практикуватися з улюбленими піснями.

Додаток Rec'n'Share також можна використовувати для запису вашої гри, але він також дозволяє швидко і легко створювати відеоролики з барабанами, використовуючи звук з DTX-PROX і відеозахват з підключеного пристрою. Відео можна обрізати і редагувати, мікси змінювати, а кінцевим результатом можна легко ділитися прямо з програми.

Великий набір навчальних функцій для барабанщиків

Кращі функції навчання, представлені в попередніх моделях DTX, можна знайти і в DTX-PROX. Крім програмованого метронома, модуль пропонує функціонал записуючого пристрою, 10 навчальних програм, які ідеально підходять для гравців будь-якого рівня, а також 37 навчальних пісень, які дозволяють барабанщику вивчати різні музичні жанри. Не тільки новачки, але навіть професіонали обов'язково оцінять користь функцій навчання DTX10 в повсякденній практиці.

Підсилювач для навушників професійного рівня

Yamaha розуміє, що неймовірно важливо, щоб барабанщики могли чітко чути самих себе, тому модуль DTX-PROX оснащений високоточним підсилювачем для навушників з низьким рівнем спотворень, низьким рівнем шуму і високою потужністю. Ця схема передає високоякісне звучання безпосередньо музиканту і була розроблена спеціально для електронних ударних, щоб оточити барабанщика реалістичними звуками ударної установки.

Cubase AI в комплекті

Модуль DTX-PRO X поставляється з кодом для завантаження останньої версії Cubase AI - потужного програмного забезпечення для створення музики. Всі завдання запису, редагування та мікшування, які можуть виникнути у сучасного музиканта, можуть бути виконані за допомогою цієї програми.

Комплектація:

 • Пед робочого барабана (Snare): XP125SD-M (12") сітчастий 2-зонний
 • Пед томи (Tom1, Tom2): XP105T-M (10") сітчастий 2-зонний
 • Пед підлогового тома (Floor Tom): XP125T-M (12") сітчастий 2-зонний
 • Пед бас-барабана (Bass Drum): KP128 (12") сітчастий пед
 • Пед хай-хета (Hi-Hat): RHH135 (13") 2-зонний
 • Пед креша 1 (Crash1 Cymbal): PCY135 (13"), 3-зонний
 • Пед креша 2 (Crash2 Cymbal): PCY155 (15"), 3-зонний
 • Пед райда (Ride Cymbal): PCY175 (17"), 3-зонний
 • Рама: RS10-HXR
 • Стійка хай-хета: HS740A
 • Модуль: DTX-PROX

*стілець та педаль для бас-барабана купуються окремо

Основні характеристики:

 • Поліфонія: 256 нот
 • Тембри: 733
 • Слотів пам'яті: 70 вбудованих наборів ударних, 200 призначених для користувача наборів ударних
 • Дисплей: Full Dot LCD (Роздільна здатність: 128 х 64)
 • Ефекти: Для кожного інструменту (барабана): EQ/компресор/Transient/Insertion ефект (індивідуальний, залежно від інструменту). Для кожного набору ударних: Ambience/Effect 1/Effect 2 + майстер компресор/майстер ефект. Загальні: Master EQ/EQ для навушників
 • Метроном: 30-300BPM, підтримка Tap Tempo. Розміри: 1/4 - 16/4, 1/8 - 16/8, 1/16 - 16/16, Акценти: чверті, восьмі, шістнадцяті, восьмі тріолі. Окреме регулювання гучності метронома, таймер, завантаження wav семплів для метронома
 • Інтерфейси: Вихід для навушників (1/4" джек), AUX вхід (3.5 мм мініджек), лінійний вихід L/MONO, R (1/4" джек), USB TO DEVICE, USB TO HOST, MIDI OUT
 • Система навчання: 10 вправ + 37 пісень для тренувань
 • Розміри: 1100 х 1600 мм (в розкладеному вигляді)
 • Вага: 42.1 кг
 • Гарантія: 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
 • Виробництво: Індонезія
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Придбавши товар у нашому магазині ви зможете замовити доставку в будь-яке місто або населений пункт України.

Доставка здійснюється компаніями експрес-доставки: «Нова пошта», «Ін-Тайм», «Автолюкс», «Нічний експрес», або інший варіант за домовленістю.

При відправлення товару післяплатою, оплату за доставку здійснює покупець. Вартість доставки - згідно з тарифами «Нової Пошти».

При 100% передоплаті, та якщо сума замовлення перевищує 3000 грн. доставка товару безкоштовна (окрім акційних та попередньо замовлених товарів)!

Оплата товарів здійснюється в національній валюті.

 • Оплата при отриманні замовлення на «Новій Пошті»
Послуга післяплати дозволяє вам оплатити своє замовлення готівкою прямо у відділенні «Нової Пошти» при його отриманні.
Оплата послуг транспортної компанії здійснюється одержувачем при отриманні вантажу.
Вартість відправки грошей післяплатою: 25 грн + 2% від суми замовлення.
Післяплатою відправляються замовлення на суму не менше 200 грн !
 • Оплата через термінал «Приватбанку»
Ви можете здійснити оплату на карту через термінал самообслуговування в будь-якому відділенні «Приватбанку».
Процедура поповнення карти через термінал:
1. Виберіть пункт «Поповнення карти (за наявністю карти або за номером)».
2. Виберіть пункт «Поповнення карти по номеру».
3. Введіть номер карти.
4. Вкажіть суму, яку потрібно сплатити.
5. Внесіть зазначену суму в термінал.
6. Роздрукуйте і збережіть чек.
7. Відразу після оплати зателефонуйте нам і повідомте про свій платіж, це суттєво прискорить процедуру відправки замовлення.
 • Оплата через «Приват24»
 • Оплата для бюжетних організацій та юридичних осіб
Наш магазин приймає оплату за товар у безготівковій формі проти виставлених рахунків
Виставленний рахунок свідчить про резервування товару та про фіксацію його вартості на термін дії рахунку
Після оплати виписуються накладні та укладається угода
Для відвантаження товару потрібно надати довіреність