Синтезатор чи цифрове піаніно? Що обрати?

В наш час, покупка музичного інструменту доволі складний процес, оскільки на ринку є багатий вибір брендів, моделей, модифікацій, і обрати потрібний інструмент буває не так просто. І якщо професійні музиканти, які не один рік життя грають на синтезаторах або фортепіано, чітко знають, що їм потрібно, то початківцям, які роблять тільки перший крок у світ музики, зробити вибір доволі складно. Хочеться купити одночасно і якісний і недорогий інструмент, який би задовольнив усі потреби. Але що взагалі обрати, синтезатор чи електропіаніно, яка між ними різниця? В цій статті ми спробуємо допомогти вам обрати потрібний інструмент.

Синтезатор

Основне призначення і сфера використання синтезаторів – це написання музики. Цей електронний інструмент може синтезувати найрізноманітніші звуки: від тембрів фортепіано, гітари і саксофона до звуку космічного корабля або гавкоту собаки. Синтезатори мають таку функцію як автоакомпанемент, який дозволяє грати з музичним супроводом і при певній практиці гри, можна, використовуючи вбудований набір музичних стилів або створивши свій, з різним ступенем достовірності зіграти практично будь-яку сучасну композицію. Ці інструменти володіють широким функціоналом, різноманітними ефектами, які дозволяють вам записувати, відтворювати і редагувати ваші треки. Невеликі габарити і вага синтезаторів роблять їх компактними і зручними при транспортуванні.

Піаністам, які хочуть отримати мистецьку освіту по класу фортепіано, синтезатор не підійде через те що клавіатура на більшості моделях має 61 клавішу (рідше 76 і 88), не є динамічною(під час гри гучність звуку не залежить від сили натискання на клавішу) і немає молоточкової механіки, як на акустичних і цифрових фортепіано. 

Синтезатори - це хороший вибір для весільних музикантів, учасників рок, поп груп, любителів сучасної музики, композиторів.

Синтезатори ви можете придбати в інтернет-магазині музичних інструментів "ВІВО"!

Цифрове піаніно(електропіаніно)

Цифрове піаніно - це електронний аналог акустичного піаніно. В більшості цифрових піаніно звуки не синтезуються(як на синтезаторах), а відтворюються з семплів. Семпли - це невеликі записані і оцифровані фрагменти звучання акустичного піаніно або рояля, які в процесі гри на електропіаніно відтворюються з пам'яті. В якості семплів виробники цифрових піаніно використовують ретельно записані в ідеальних умовах, з використанням обладнання найвищого класу, фрагменти звучання кращих зразків ідеально налаштованих і відрегульованих концертних роялів. Цифрове піаніно набагато компактніше і зручніше ніж акустичне піаніно, не потребує настройки і дозволяє вам грати в навушниках, щоб не турбувати оточуючих.

Клавіатура на цифрових піаніно максимально наближена до клавіатури акустичних фортепіано - 88-клавіша, динамічна, з молоточковою механікою.

Цифрове піаніно підійде для учнів музичних шкіл по класу фортепіано, любителів класичної музики і музикантів, які хочуть отримати компактний аналог акустичного піаніно.

Електропіаніно ви можете придбати в інтернет-магазині музичних інструментів "ВІВО"!