Синтезатор Roland Fantom 6

 • Виробник  ROLAND
 • Наявність:  На складі
 • Артикул: 113586

   FANTOM - інструмент нового покоління, призначений для оперативного створення музики і виразної гри.

Інструментарій для творчого самовираження і глибока комп'ютерна інтеграція відкривають широкі можливості для спілкування з музикою в найбільш природній манері. Розширюваний генератор звуку пропонує найкращі звуки електронних і акустичних інструментів і передбачає детальне редагування для їх комбінування і настройки новими способами. Не можна не згадати і про матеріали преміум-класу, продуманий дизайн, а також найкращих з коли-небудь створених нами клавіатур: 61-, 76- і 88-клавішних модифікацій.

Особливості:

 • Логічна організація робочого процесу без плутанини з режимами
 • Розширюваний аудіопроцесор з автентичними електронними та акустичними звуками
 • Нові гібридні звуки, які об'єднують сучасні PCM, віртуальні аналогові технології і маршрутизований аналоговий фільтр
 • Технологія V-Piano для неймовірної реалістичності і виразності
 • Сцени, які містять настройки всіх 16 шарів, а також ефектів і патернів
 • Глибока інтеграція з робочими станціями DAW і синтезаторами, стереофонічний аудіоінтерфейс формату 16х3
 • Мультитрекові засновані на кліпах секвенції з можливістю миттєвого запису і запуску патернів
 • Секвенсор TR-REC, аналогічний використовуваному в класичних драм-машинах компанії Roland
 • Прецизійні регулятори, виділена секція для управління синтезом звуку
 • Потужний сигнальний процесор DSP для підтримки високих поліфонічних можливостей і плавного перемикання між звуками
 • Розроблена заново 61-нотна напівзважена клавіатура з підтримкою післядотику

Режимів більше немає. Тепер тільки сам процес створення музики

На шляху творчого натхнення не повинно бути ніяких перешкод. FANTOM позбавить вас від необхідності пошуку компромісів на шкоду якості звуку і "страждань", пов'язаних з пошуком обхідних шляхів вирішення проблем, які обумовлені технічними обмеженнями різного роду. І тепер не доведеться турбуватися про те, чи працює ця функція в тому чи іншому режимі. FANTOM постійно знаходиться в режимі "творчості" і коригувати свій робочий процес ні через що не доведеться.

Створюйте сцени

Якщо ви готові приступити до створення музики, будьте впевнені, FANTOM не змусить себе чекати - для приведення його у "бойову готовність" досить єдиного дотику. Налаштування звуків, патернів і перформансів зберігаються в створюваних користувачем об'єктах, званих сценами. Сцена може використовуватися для цілої п'єси, її частини або в якості сховища обраних звуків - все в ваших руках. Сцени можна розташувати в потрібному порядку і миттєво переходити від поточної до наступної без будь-якої затримки.

Усе. І завжди.

Вам не треба цікавитися, скільки ефектів є або чи можна плавно перемикатися між звуками, без виникнення різного роду артефактів, незважаючи на складну структуру патчів. FANTOM дозволяє сконцентруватися цілком і повністю на музиці, без оглядки на обчислювальні можливості процесора інструменту. Маючи "під капотом" таку міць, можна запускати всі 16 партій, обробляючи їх усіма наявними ефектами одночасно, і перемикатися між патчами без переривання звуку. Виглядає так, ніби у вас не один FANTOM, а цілих два.

Процесор один. Можливості безмежні

Наші процесори Behavior Modeling Core, що моделюють поведінку пристроїв, забезпечують безперервність і точність управління FANTOM при збереженні поліфонії і всіх потенційних можливостей роботи з патчами. Звуки програмних синтезаторів можна комбінувати з вбудованими звуками FANTOM, крім того, є повністю маршрутизований аналоговий фільтр, що дозволяє зробити звук більш "теплим" і "зернистим". Можна навіть семлувати свої власні звуки і запускати їх з 2 ГБ пам'яті за допомогою матриці педів в зацикленому або однопрохідному режимах.

Фортепіано понад усе

Фортепіано, які багато хто вважає "царем" інструментів, знаходиться в самому епіцентрі творчого процесу композиторів незалежно від музичного стилю. FANTOM використовує розроблену нами технологію V-Piano, щоб фортепіано не тільки звучало, як акустичне, але і вело себе, відгукувалося на гру, аналогічним чином. Можна "створювати" фортепіано, яке звучить і реагує на техніку видобування звуку так само, як їх акустичні візаві, підлаштовувати під свою манеру гри.

Суперможливості роботи зі звуком

Генератор звуку FANTOM оперує "тонами" (partial). Тон складається з окремого синтезаторного голосу, призначеного на генератор, фільтра, підсилювача двох LFO і ефектів. Один тембр може складатися з чотирьох тонів, а в сцену можна включити до 16 тембрів для створення складних структур з накладенням, розбиттям і секвенсорними партіями.

Велика кількість LFO

Низькочастотні генератори дозволяють перетворити статичний звук в динамічний. Чим більше LFO, тим більше потенційних можливостей модуляції, а значить і більше способів створення нових звуків. FANTOM виділяє по два LFO на кожен тон (partial), тембр складається з чотирьох тонів, а оскільки ми маємо можливість накладати один на одного 16 тембрів, кожен з голосів може працювати з 128 низькочастотними генераторами. Покрокові низькочастотні генератори FANTOM мають 16 синхронізованих з темпом кроків, на кожен з яких можна призначити обвідну, одного з тридцяти семи видів. Це дозволяє створювати пасажі з довгим розвитком, "дихаючі" музичні текстури і звуки зі складною трансформацією.

Не обмежуйте себе ні в чому

FANTOM підтримує одночасну роботу декількох технологій синтезу для відтворення автентичних акустичних та електронних звуків, як сучасних так і вінтажних. Це дозволяє використовувати не тільки класичні синтезаторні тембри, але і прокладає дорогу на територію нових. Крім того, FANTOM підтримує можливість екстенсивного розширення в міру появи нових звуків і функцій.

Мрія музиканта

У FANTOM встановлюються найкращі наші клавіатури, включаючи знамениту PHA-50 в 88-клавішній модифікації і розроблену заново напівзважену в 61- і 76-клавішній моделях. Обидві відрізняються надійністю, точністю і чудовими ігровими характеристиками і пропонують широкі можливості вираження своїх емоцій завдяки чутливості до післядотику. Ми виробляємо наші власні клавіатури у відповідності до строгих стандартів, і кожна наступна модель є еволюційним розвитком попередньої.

Зручне управління з високою зручністю

FANTOM обладнаний безліччю регуляторів і слайдерів для забезпечення зручного й оперативного управління, а їх висока роздільна здатність дозволяє контролювати і настроювати параметри з високою точністю. Для управління синтезом виділена окрема секція з регуляторами генератора, фільтра і обвідної, є також кнопки і педи для управління запуском і секвенсером.

Не зупиняйтесь на досягнутому. Заявіть про себе "на повний голос"

Існує безліч способів для підвищення виразності гри на клавішному інструменті. Деякі виконавці віддають належне слайдерам, деякі не мислять себе без коліс підстроювання висоти і модуляції, треті вважають за краще педалі, а інші ставлять в основу післядотик. FANTOM дозволяє використовувати будь-який з цих контролерів, точніше - всі ці контролери. Якщо і цього потенціалу вираження своєї музичної ідеї виявилося недостатньо, підключіть до будь-якого з трьох USB-портів FANTOM відповідний контролер.

Універсальність

Різні музичні стилі пред'являють різні вимоги до засобів створення музики і потребують використання спеціалізованих інструментів. FANTOM реалізує різні режими створення патернів, включаючи запис в реальному часі і покрокове поліфонічне секвенсування, а також патерновий секвенсер TR-REC - ідеальний інструмент для роботи з ритмічними патернами, аналогічний використовуваному в знаменитих драм-машинах.

Секвенсування на основі кліпів

Це унікальний спосіб створення музичних треків шляхом упорядкування кліпів, що містять музичні патерни. Суть полягає в тому, що патерни ударних, баса, підкладів та інші записуються в кліпи, які можна запускати як окремо, так і групами. Це виключно простий і оперативний спосіб створення композицій, а також зручна функція для запуску акомпануючих треків під час живих виступів.

Кроковий секвенсор TR-REC

В основі створення танцювальної музики - кроковий секвенсор. Особливо популярний 16-кроковий його різновид, що використовувався в драм-машинах TR-808 або TR-909. Вбудований в FANTOM секвенсор TR-REC дозволяє легко і швидко створити ритмічну партію. Однак він модернізований, підтримуючи і поліфонічні партії.

З комп'ютером "на ти"

FANTOM не тільки працює з комп'ютерами, він підтримує повну інтеграцію з ними. FANTOM комплектується високоякісним стереофонічним аудіоінтерфейсом формату 16х3 і здатний керувати програмними додатками DAW і плагінами за допомогою сенсорного дисплея. Він дозволяє інтегрувати програмний синтезатори в сцени і передавати дані партій, створених в FANTOM, безпосередньо в DAW.

Глибока інтеграція з програмним синтезатором

Створюйте унікальні звуки, інтегруючи програмні синтезаторні плагіни в FANTOM. Керуйте Apple Logic Pro, GarageBand і MainStage, а також налаштовуйте параметри програмного синтезатора за допомогою сенсорного дисплея FANTOM. Мікшуйте і накладайте звуки аналогових синтезаторів на вбудовані звуки FANTOM, а потім обробляйте їх за допомогою секції аналогового фільтра FANTOM.

Парні виходи CV / GATE

Хоча FANTOM пропонує безліч способів реалізації творчих задумів і само по собі, можливо, виникне бажання інтегрувати його з аналоговими синтезаторами або драм-машинами. FANTOM комплектується двома наборами виходів CV / Gate, що дозволяють синхронізуватися з темпом або управляти відтворенням звуку зовнішніх пристроїв за допомогою клавіатури FANTOM або його численних патернових секвенсорів.

Все що потрібно вже "під рукою"

FANTOM створений для стимуляції творчості і створення зручних умов для гри. Розташування кожного з контролерів, а також те, як вони взаємодіють з генератором звуку та іншою "начинкою" FANTOM, було ретельно продумано, щоб повністю відповідати сучасним технологічним процесам створення і виконання музики.

Зроблений "на століття"

FANTOM зроблений з міцного металу, а всі його компоненти відрізняються високою якістю виготовлення. Було зроблено все можливе, щоб інструмент міг з гідністю перенести всі "тяготи" живої роботи і транспортування.

Ці приємні дрібниці

Чим більше ви дізнаєтеся про FANTOM, тим більше починаєте цінувати продуманість навіть найдрібніших деталей, що дозволяють полегшити життя клавішника. Злегка викривлені написи на лицьовій панелі, комутація на тильній стороні, зручні педи з RGB-підсвічуванням і кнопки - в FANTOM все продумано і націлено на полегшення реалізації творчих задумів, щоб ніщо не могло злякати натхнення.

Основні характеристики:

Клавіатура

 • Клавіатура: 61 клавіша (напівзважена клавіатура з функцією післядотику)

Звуковий генератор

 • Звуковий генератор: ZEN-Core на основі технології V-Piano
 • Партій: 16 зон (внутрішніх Internal + зовнішніх External)
 • Сцени: 128 сцен x 4 банки
 • Тони: Більш 3,500 тембрів; більш 90 наборів барабанів
 • Мультиефекти: 16 систем, 90 типів,
 • Part EQ: 16 систем еквалайзерів
 • Компресор для партії барабанів Drum Part COMP: 6 систем
 • Ефекти в розрив ланцюга Insertion Effect: 2 системи, 90 типів
 • Хорус: 8 типів
 • Реверберація: 6 типів
 • Майстер-компресор: Є
 • Загальний еквалайзер EQ: Є
 • Відлуння для мікрофонного входу Mic Input Reverb: 6 типів
 • Аналоговий фільтр: STEREO; типи: LPF1 / LPF2 / LPF3 / HPF / BPF / Bypass; перевантаження Drive; Amp

Секвенсор

 • MIDI треків: 16 (внутрішніх Internal / зовнішніх External)
 • Груп: 16
 • Патернів: 8 (на кожен трек)
 • Довжина патерна Pattern Length: До 32 тактів
 • Запис Recording Method: В реальному часі, покрокова, TR-REC

Семплер

 • Формат: 16-bit linear, 44.1 / 48kHz, підтримується імпорт WAV / AIFF
 • Максимальна поліфонія: 8
 • Число семплів: 16 педів x 4 банки

Інші функції

 • Ритм-патерни: Є
 • Арпеджіатор: Є
 • Акордова пам'ять: Є
 • Контролери: Важіль висоти тону і модуляції Pitch Bend / Modulation; призначувані перемикачі 2 шт. (S1 / S2); керуючі ручки x 8; слайдери x 8; слайдер рівня USB Audio; колеса модуляції x 2; функціональні ручки x 6; ручки зміни тембру x 11; педи 4 x 4
 • Дисплей: Графічний, 7", Wide VGA (800 x 480 точок), р/к з підсвічуванням LCD (кольоровий сенсорний)

Комутація: 

 • Роз'єм для навушників Headphones: Стерео джек 1/4";
 • Роз'єми MAIN OUT(L / MONO, R): Джеки 1/4"  
 • Роз'єми MAIN OUT (L, R): XLR
 • Роз'єми SUB OUT1 (L, R): Джеки 1/4"
 • Роз'єми SUB OUT2 (L, R): Джеки 1/4"
 • Роз'єми ANALOG OUTPUT (1,2): Джеки 1/4"
 • Вхідні роз'єми Mic / Line Input (1,2): Комбо джеки 1/4" / XLR
 • Роз'єми: 2 x CV OUT, 2 x GATE OUT
 • Роз'єми для педалей FOOT PEDAL: HOLD, CTRL1, CTRL2, CTRL3
 • Роз'єми MIDI: IN, OUT1, OUT2 / THRU
 • Порт USB: MEMORY
 • Порт USB: COMPUTER (AUDIO / MIDI)
 • Порти USB для зовнішніх контролерів: 3 шт.
 • Зовнішня пам'ять: Флеш-пам'ять USB (продається окремо)

Інші характеристики

 • Живлення: AC 117-240V, 50 / 60Hz
 • Споживана потужність: 50 Вт
 • В комплекті: Посібник користувача; мережевий шнур живлення
 • Розміри: 108,4 х 40,3 х 10,6 см
 • Вага: 15.3 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Придбавши товар у нашому магазині ви зможете замовити доставку в будь-яке місто або населений пункт України. Доставка здійснюється компаніями експрес-доставки: «Нова пошта», «Ін-Тайм», «Автолюкс», «Нічний експрес», або інший варіант за домовленістю.

При відправленні товару післяплатою, оплату за доставку здійснює покупець. Вартість доставки - згідно з тарифами «Нової Пошти».

При 100% передоплаті та якщо сума замовлення перевищує 1000 грн. доставка товару безкоштовна !


Оплата товарів здійснюється в національній валюті.

 • Оплата при отриманні замовлення на «Новій Пошті»
Послуга післяплати дозволяє вам оплатити своє замовлення готівкою прямо у відділенні «Нової Пошти» при його отриманні.
Оплата послуг транспортної компанії здійснюється одержувачем при отриманні вантажу.
Вартість відправки грошей післяплатою: 25 грн + 2% від суми замовлення.
Післяплатою відправляються замовлення на суму не менше 200 грн !
 • Оплата через термінал «Приватбанку»
Ви можете здійснити оплату на карту через термінал самообслуговування в будь-якому відділенні «Приватбанку».
Процедура поповнення карти через термінал:
1. Виберіть пункт «Поповнення карти (за наявністю карти або за номером)».
2. Виберіть пункт «Поповнення карти по номеру».
3. Введіть номер карти.
4. Вкажіть суму, яку потрібно сплатити.
5. Внесіть зазначену суму в термінал.
6. Роздрукуйте і збережіть чек.
7. Відразу після оплати зателефонуйте нам і повідомте про свій платіж, це суттєво прискорить процедуру відправки замовлення.
 • Оплата через «Приват24»
 • Оплата для бюжетних організацій та юридичних осіб
Наш магазин приймає оплату за товар у безготівковій формі проти виставлених рахунків
Виставленний рахунок свідчить про резервування товару та про фіксацію його вартості на термін дії рахунку
Після оплати виписуються накладні та укладається угода
Для відвантаження товару потрібно надати довіреність


Разом із цим товаром купують