Категорії
Новини магазину
Стандарти потужності
Різноманіття вживаних стандартів вимірювання вихідної потужності підсилювачів і потужності колоно …
Скільки гучномовців можна підключити до підсилювача ?
Відповідь на це питання багато в чому залежить від обраної схеми включення гучномовців і від пара …
KORG PA4X перший в Україні вже у магазині "Віво" !
Японська компанія Korg представила флагманську серію аранжувальних робочих станцій Pa4X. Ця л …

Усі новини / статті

Розклад руху автобусів та поїздів по станції Дрогобич

 

Розклад руху приміських електропоїздів Дрогобич-Львів (через Стрий)

Дрогобич (відправлення) Львів (прибуття) Львів (відправлення) Дрогобич (прибуття)
06-21 08-18 06-55 09-05
10-39 12-34 13-30 15-26
16-42 19-36 16-19 18-13
19-25 21-53 20-22 22-18

 

Розклад руху приміських електропоїздів Дрогобич-Стрий

Дрогобич (відправлення) Стрий (прибуття) Стрий (відправлення) Дрогобич (прибуття)
06-36 07-22 05-25 06-08
09-10 10-00 11-20 12-02
18-47 19-25 17-56 18-37
21-47 22-30 20-50 21-35

Розклад руху приміських електропоїздів Дрогобич-Самбір

Дрогобич (відправлення) Самбір (прибуття) Самбір (відправлення) Дрогобич (прибуття)
06-20 07-25 05-05 06-12
12-04 13-16 07-56 09-08
18-45 19-57 17-30 18-39
21-40 22-52 20-18 21-31

 

Розклад руху руху пасажирських поїздів

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Труска вець   19:49
Дро гобич 20:06 20:16
Самб ір 21:25 21:50
Ль вів 23:08 23:31
Тернопіль-Пас.  01:12 01:16
Хмельницький  02:54 02:57
Вінниця  04:33 04:36
Козятин-1  05:19 05:21
Фастів-1  06:17 06:19
Київ-Пас.  07:30

 

Розклад руху руху автобусів по автостанції № 1   телефон для довідок:   03244- 3-39-30

Маршрут
Час відправлення
робочі дні
Субота
Неділя
  з 5.00 до 20.00
Дрогобич-Львів  5.40, 6.15, 6.50, 7.05, 7.20, 7.35, 7.50, 8.05, 8.30, 9.00, 10.10, 10.45, 11.20, 12.00, 12.40, 13.20, 13.55, 14.30, 15.05, 16.00, 16.40, 17.30, 19.00, 20.00
Львів-Дрогобич  6.40, 7.20, 7.55, 8.30, 9.15, 9.55, 10.30, 11.05, 11.45, 12.10, 12.50, 13.20, 14.00, 14.45, 15.20, 15.40, 16.10, 16.50, 17.20, 17.50, 18.10, 18.40, 19.10, 19.40, 20.20, 20.50, 22.20
Трускавець-Київ 17.45
Трускавець-Москва (ч/з Дрогобич) понеділок,середа, п'ятниця: 15.00
Дрогобич-Чехія субота: 12.00
Трускавець-Варшава(ч/з Ярослав, Жешів, Сандомеж, Радом) п'ятниця, неділя: 7.55
Трускавець - Гданьск (ч/з Варшаву) середа, четвер, неділя : 21.20
Трускавець - Тернопіль 5.30, 15.10
Трускавець - Коломия 6.50
Трускавець - Ковель 8.40
Трускавець - Кам.Подільський 8.55
Трускавець - Луцьк 9.45
Трускавець - Чернівці 11.30
Трускавець - Бережани 13.15
Трускавець - І.Франківськ 14.15, 15.30
Трускавець - Чортків 16.50
Трускавець - Косів 18.10
Самбір - І.Франківськ 8.10
Самбір - Тернопіль 8.20
Трускавець - Хмельницький 7.35
Трускавець - Вінниця 21.40

Розклад руху автобусів по автостанції №2

Маршрут
Час відправлення
робочі дні
Субота
Неділя
Борислав 6.50 до 21.00 (інтервал 5-7 хв) 6.50-21.00 7.00-21.00
Биків 12.30, 16.50 Х Х
Брониця 7.15, 9.30, 13.30, 17.10,18.15 7.15, 9.30, 13.30, 17.10,18.15 Х

Бистриця

(через Східницю)
8.30, 12.20, 16.50 8.30, 12.20, 16.50 8.30, 12.20, 16.50

Винники

7.45, 9.15, 11.00, 12.30, 13.30,

14.50,15.15,16.30,17.45, 19.50

7.45, 11.00, 13.30, 16.30,

19.50
9.15, 12.30, 17.00, 19.15
Вороблевичі

7.40, 8.50,11.45, 13.30,

14.50, 17.10,18.00, 21.00

8.50,11.45, 13.30,

15.15, 17.10, 21.00
7.10, 8.50, 15.00, 16.30, 21.00
Городівка

7.20, 9.50,12.30, 16.00,

18.50

7.20, 9.40,12.30, 16.00,

18.50
10.10, 12.30, 18.50
Грушів-Красне

7.25, 8.30,13.30, 16.00,

17.30, 20.30

7.25, 8.30,13.30, 16.00,

17.30, 20.30

Х

Грушів   

(через Гинів)

7.00, 9.10, 11.30, 13.05,

15.15, 17.15, 18.15, 20.30

7.15, 9.10, 11.30, 13.05,

15.15, 18.15, 20.30
9.00, 12.20, 16.00, 18.15, 20.30

Грушів (через Літиню)

7.00, 17.15, 19.30 Х Х
Добрівляни

7.00, 8.30, 13.30, 15.30,

17.40
7.00, 8.30, 13.30, 15.30 Х

Дорожів

(через Новошичі)
7.30, 13.45, 17.40, 20.30
7.30, 13.45, 17.40, 20.30
13.45, 17.40, 20.30

Дорожів                      

(через Грушів)

8.20, 10.20, 12.20, 16.20,

18.30

8.20, 10.20, 12.20, 16.20,

18.30
10.20, 12.20, 16.20,18.30

Жданівка                      

(через  Уріж-Підбуж)
11.30, 15.30 15.30 12.50, 16.05

Зубриця

(через Східницю)
17.10 17.10 17.10
Залокоть 8.15, 11.30, 15.30 15.30 9.45, 13.05, 16.05
Котовань 7.10, 13.40, 17.10, 20.30 7.00, 13.40, 17.10, 20.30 7.30, 13.40, 17.10, 20.30
Княгиничі 10.10, 18.00 10.10, 18.00 10.10, 18.00
Лужок 7.15, 9.00, 11.15, 13.10, 15.50, 17.10, 18.20, 20.20 9.00, 11.15, 13.10, 15.50,20.20 Х

Лібухова

(через Терло-Скелів)
11.00, 16.50 11.00, 16.50 11.00, 16.50
Львів 5.50, 6.50, 7.20, 7.50, 8.10, 9.10, 10.00, 10.30, 11.00, 11.40, 12.30, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00 5.50, 6.50, 7.20, 7.50, 8.10, 9.10, 10.00, 10.30, 11.00, 11.40, 12.30, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00 5.50, 6.50, 7.20, 7.50, 8.10, 9.10, 10.00, 10.30, 11.00, 11.40, 12.30, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00
Медвежа 7.30, 8.35, 12.30 Х Х
Майдан 6.20, 14.00 6.20, 14.00 14.00
Львів-Нагуєвичі 17.55 17.55 Х
Нагуєвичі 7.25, 8.30, 10.30, 11.50, 13.10, 14.30, 15.50, 17.00, 18.30 7.20, 8.30, 10.30, 11.50, 13.10, 14.50, 15.55 8.30, 10.30, 12.00, 15.00, 16.30, 18.20, 19.40
Новий Кропивник 7.40, 13.10, 16.20 7.40, 13.10, 16.20 7.40, 13.10, 16.20
Нижанковичі
 
(через Добромиль)
9.20, 11.10, 15.30, 16.40 9.20, 11.10, 15.30, 16.40 9.20, 11.10, 15.30, 16.40

Нижанковичі

(через Міженець)

8.55, 17.00 8.55, 17.00 8.55, 17.00
Орів 6.30, 13.00, 18.00 6.30, 13.00, 18.00 6.30, 13.00, 18.00
Перемишель 3.30, 20.30 Х 3.30, 20.30