Вокальний процесор BOSS VE-20

Уважно вивчивши сценічну діяльність вокалістів під час живих виступів, інженери компанії BOSS прийняли досить нове і радикальне рішення, випустити вокальний процесор ефектів не в рековому, а в підлоговому варіанті! Дійсно, вокальний процесор BOSS VE-20 розроблений і призначений спеціально для вокалістів. Він містить в собі набір з найнеобхідніших ефектів для живого вокального виступу. Всього лише за допомогою одного натискання на педаль ви активуєте соковиту обробку вокалу, включаючи такий знаменитий ефект, як генерація підголосків (гармонізація).

    


Тепер, прямо під час живого виступу, Ви самі можете обробляти вокал складними алгоритмами і просторовими ефектами. Також на додаток до великої кількості ефектів, процесор має можливість виправлення неточностей інтонування (автотюном). BOSS VE-20 є практичним процесором вокальних ефектів, призначений навіть для тих, хто ніколи не мав ніяких справ з вокальними процесорами! 

Особливості та сфери застосування вокального процесора BOSS VE-20

За допомогою вокального процесора VE-20, Ви зможете вийти за рамки всіх традиційних можливостей і абсолютно по новому, креативно підійти до вокальної музичної фактури. Ви можете спробувати обробити вокал перевантаженням Distortion, або ж такими ефектами, як Strobe або Radio. У режимі реального часу, виконавець сам може створювати накладення вокального треку за допомогою сценічного вбудованого семплера Phrase Looper. Завдяки тому, що вокальний процесор VE-20 має можливість живлення від батарейок, Ви завжди зможете використовувати його практично в будь-якому місці, незалежно від наявності електромережі. Вокальний процесор оснащений професійним, якісним блоком ефектів, завдяки чому ви можете використовувати процесор не лише в концертній діяльності, а й в студії звукозапису,


Унікальні особливості вокального процесора BOSS VE-20 

 • Нові та спеціалізовані ефекти обробки для вокалістів, які включають в себе гармонізацію (генерація підголосків), популярні ефекти Double-Track і Dynamics, ефекти реверберації, ділея і багато інших. 
 • Можливість створення в режимі реального часу до трьох підголосків і декількох шарів ефектів. 
 • Можливість підстроювання висоти вокалу за допомогою функції автотюном, в режимі реального часу. 
 • Додаткові блоки ефектів, що включають ефекти перевантаження Distortion, ефекти автентичного Radio і стробоскопа Strobe. 
 • Можливість прямого запису до 38-ми секунд звукового сигналу за допомогою сценічного семплера Phrase Looper.
 • Можливість використання як звичайних мікрофонів, так і мікрофонів, для яких потрібно фантомне живлення в 48 V. 
 • Для живлення процесора можна використовувати шість батарейок AA або блок живлення BOSS. 
 • Процесор виконаний в міцному металевому корпусі, не боїться інтенсивної експлуатації в режимі щоденного практичного використання. 
 • Процесор ефектів неймовірно функціональний і простий в експлуатації, має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. 

Неймовірна простота експлуатації в поєднанні з професійною обробкою вокалу

Процесор BOSS VE-20 виводить звучання Вашого вокалу на абсолютно новий, професійний рівень звучання. Даний процесор оснащений усіма типами ефектів, які найчастіше використовують вокалісти при роботі на сцені. Серед ефектів присутні реверберація, ділей ефекти, ефекти динамічної обробки, ефекти хоруса і багато інших. Як правило, безліч параметрів всіх представлених ефектів зрозумілі лише звукооператорам, що значно ускладнювало їх використання звичайними виконавцями. Завдяки простому, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу вокального професора VЕ-20, практично будь-який виконавець може з легкістю керувати звучанням свого вокалу. Вам потрібно лише повернути ручку, вибрати потрібний ефект і почати співати.


Унікальний ефект гармонізації 

За допомогою процесора, Ви можете додати в Ваш вокал додаткові соковиті гармонії (підголоски), для цього потрібно лише вибрати необхідний інтервал, наприклад терцію вгору або квінту вниз і зберегти обрану установку для подальшого застосування і моментального виклику з пам'яті. Ви можете підсилити звучання голосу за допомогою ефекту дабл-трек, який створює відчуття співу двох вокалістів, які співають разом в унісон. Ефект гармонізації дуже просто використовувати, так як на відміну від рекового вокального процесора, Вам не буде потрібно вводити вручну ноти по MIDI. Тепер Ви можете просто співати, решта вокальний процесор VE-20 зробить сам! 


Багатофункціональний фразовий лупер з можливістю прямого запису

З вокальним процесором Ви можете заспівати і тут же записати ваш спів, після чого відтворити циклічно. Спробуйте створювати різні фрази накладення, наприклад, як на великих луп-станціях, типу RX-20XL. Ви можете записувати вокальні фрази аж до 38 секунд, причому робити це прямо під час виступу на сцені перед слухачами. Використовуйте фразовий лупер в будь-якому жанрі, починаючи від біт-боксу, до хорового багатоголосся, дивуючи своїх слухачів незвичайним і оригінальним звучанням свого вокалу! 


Оригінальні та спеціальні ефекти, що розширюють звучання Вашого вокалу

Крім таких популярних і важливих ефектів, як гармонізація або підстроювання висоти вокалу, вокальний процесор може додати додаткову красу Вашому вокалу, використовуючи додаткові ефекти обробки, серед яких є такі відомі ефекти, як Robot, Electric (використовує Cher і Black-Eyed Peas), Strobe ефект , Distortion, Chorus ефекти і ефекти реверберації. 


Якісний міцний корпус і неймовірні можливості комутації

Вокальний процесор володіє міцним корпусом, зробленим у формі подвійної педалі. Корпус процесора ідентичний відомим подвійним педалей від BOSS, в результаті чого процесор відмінно вміщається в будь-якому кейсі для музичного обладнання. Процесор має всі необхідні роз'єми комутації для практичної і професійної діяльності. Так в процесорі присутнє гніздо вхідного сигналу (INPUT) комбінованого типу з роз'ємами XLR і TRS, гнізда стерео або моно виходів з роз'ємами XLR (OUTPUT L -MONO \ R). Є вихідний канал для підключення навушників або стерео виходи в мікшер (PHONES / LINE - TRS JACK) і роз'єм для блоку живлення - DC IN (9 Вольт, 200 мА, серія PSA). 


Можливість експлуатації та живлення незалежно від мережевого адаптера

Завдяки тому, що вокальний процесор має кілька опцій живлення, Ви завжди можете використовувати його практично в будь-якому місці, не залежно від наявності електромережі. Процесор можна живити за допомогою адаптера живлення серії PSA від BOSS, з характеристиками - DC IN, 9 Вольт, 200 мА, або ж від шести звичайних батарейок, АА типу (LR6 / R6). При живленні від батарейок, очікуваний час роботи процесора становить до семи (7) годин. 


Технічні характеристики вокального процесора BOSS VE-20 

 • Тип пристрою: вокальний процесор
 • Використання: вокал, живий виступ, режим реального часу
 • Корпус: металевий
 • Кількість заводських пресетів: 30
 • Кількість призначених для користувача пресетів: 50
 • Сценічний семплер: є, Phrase Loop
 • Максимально можливий час запису семплера: 38 сек
 • Дисплей: рідкокристалічний дисплей (Ж \ К), 2 рядки по 16 символів, з підсвічуванням
 • Індикатор живленя / індикатор зарядки батарей: світлодіодний індикатор
 • Індикатор ON / OFF (PLAY): світлодіодний індикатор
 • Індикатор REC: світлодіодний індикатор
 • Індикатор гармонізації HARMONY: світлодіодний індикатор
 • Індикатор PHRASE LOOP: світлодіодний індикатор
 • INPUT: гніздо для вхідного сигналу, комбінований тип - XLR / TRS JACK
 • OUTPUT L \ MONO \ R: вихідні гнізда, XLR тип
 • PHONES / LINE: комбінований вихід для навушників \ лінії (TRS JACK) 
 • DC IN: роз'єм для адаптера живлення (9 Вольт, постійний струм)
 • Адаптер живлення: 9 Вольт \ 200 мА (серія PSA), купується окремо
 • Батарейки для живлення: шість батарейок (LR6 / R6).
 • Час роботи від батарейок: близько семи (7) годин
 • Комплекті: керівництво експлуатації, рекламний буклет, шість (6) батарейок (АА тип), процесор ефектів
 • Габарити пристрою: 173 мм х 157 мм х 57 мм
 • Вага процесора: 1.1 кг

Вокальний процесор BOSS VE-20 та інше музичне обладнання ви можете придбати в інтернет-магазині музичних інструментів "ВІВО"!

Рекомендовані товари