Нове надходження: динаміки LAVOCE !

Lavoce Italiana - динамічна і швидкозростаюча компанія, що спеціалізується на проектуванні та виробництві динамічних головок для професійного аудіо ринку. Це відносно молода компанія, заснована в 2008 році як дочірнє підприємство від підприємства Elettromedia (Italy)  - відомого виробника в області автомобільної акустики. Компанія створила повністю інтегровану систему проектування і виробництва динаміків світового класу.
Офіс досліджень і розробок знаходиться в Італії. Тут динаміки Lavoce проектуються, тестуються і після усіх проведених тестів поступають у виробництво. Перевірки прототипів нових продуктів проходять ретельний процес, використовуючи абсолютно сучасні засоби тестування, такі як Klippel. Італійська команда має 30-річний досвід та міжнародне визнання, що підтверджено багатьма нагородами від EISA та CES, отриманими Elettromedia. 

Виробничі потужності Lavoce Italiana знаходиться в Цзяшань, Китай. Тут працює близько 200 високоспеціалізованих працівників. Завод площею 31 000 кв.м був створений у 2008 році і сертифікований ISO:9001.

Лінійка динаміків LAVOCE Professional охоплює широкий асортимент неодимових і феритових гучномовців, драйверів і твітерів за доступними цінами. 


Динаміки LAVOCE та інше музичне обладнання ви можете придбати в інтернет-магазині музичних інструментів "ВІВО"!