Новий бренд: духові інструменти J.MICHAEL !

Представляємо вам новий бренд в нашому магазині - духові інструменти J.MICHAEL !


Корпорація MAC Corporation, власник бренду J.Michael, була заснована в 1984 році як експортер і японський дистриб'ютор, що спеціалізується на духових інструментах. 

Наша мета - створювати доступні і якісні музичні інструменти, для того щоб більше людей в усьому світі змогли збагатити своє життя грою на них.

Контроль якості

Для того, щоб добитися чудового співвідношення доступності та якості, ми вибрали ряд фабрик в північному Китаї, відповідних японським стандартам і уклали з ними партнерські відносини, для того щоб випускати кращі інструменти в своєму класі!

Для забезпечення найвищого рівня якості, 6 японських технічних інженерів забезпечують контроль на наших партнерських фабриках, ретельно інспектуючи кожен інструмент перед відправкою.


Наш офіс, розташований в Тянцзині (Китай) забезпечує додатковий контроль продукції, а 2 китайських інженера постійно контролюють весь цикл виробництва.

Історія назви J.Michael

Джоха Ньюман (Joho Newman), колишній наш дистриб'ютор у Великобританії одного разу розповів історію з його рідного селища Ротерфілд в окрузі Вілд в Східному Суссексі.

"Давним давно жив прекрасний світловолосий маленький хлопчик на ім'я Джеймс Майкл (James Michael). Жителі селища звали його Джей Майкл (J.Michael), тому що ім'я його батька теж було Джеймс.


Юний Джей Майкл був дуже обдарованим хлопчиком і мав ангельський голос, тому він співав у хорі древньої церкви Святого Дениса (St. Danys). Одного разу, під час відвідування церкви, місцевий єпископ почув спів Джея і був настільки вражений, що запропонував йому стати музичним стипендіатом в його соборі. Джей Майкл був засмучений, адже йому довелось покинути рідні краї і попрощатися з родиною і друзями на довгі п'ять років, але він розумів, що таку чудову можливість втрачати не можна.


Коли час навчання підійшов до завершення, Джей Майкл повернувся в рідне село, ставши найталановитішим музикантом і найкращим трубачем на багато миль навколо. Люди з усієї країни приїжджали в Ротерфілд, щоб послухати його музику. Але слава не зіпсувала Джея - він був настільки щасливий повернутися додому, що пообіцяв ніколи не покидати рідне селище і присвятив своє життя навчанню місцевих дітей музиці і щедро ділився з ними отриманою майстерністю. "