Нове надходження: звукове обладнання Peavey Electronics !

У новій поставці - гітарні підсилювачі, акустичні системи, сабвуфери, мікшерні пульти, підсилювачі звуку і мікрофони від бренду Peavey.


Завдяки неперевершеній спадщині інновацій та повній відданості якості та надійності, Peavey Electronics втілює прагнення до досконалості в музиці.

Протягом майже п'яти десятиліть компанія Peavey прокладала свій власний шлях до музичної досконалості. Заснована Хартлі Піві (Hartley Peavey) в 1965 році як магазин з усього лиш одним працівником, сьогодні Peavey Electronics Corporation є одним з найбільших виробників і постачальників музичних інструментів, підсилювачів і професійних аудіосистем в світі, пропонуючи більше 2000 продуктів більш ніж в 130 країнах. 

Хартлі Піві одного разу сказав: «Щоб бути краще, ти повинен бути іншим за визначенням». Відмінною рисою Peavey є підхід Хартлі Піві до бізнесу з його унікальним баченням, від дизайну продукту до дистрибуції і до найбільш незалежного виробника в бізнесі. Його шлях привів компанію до більш ніж 180 патентів. 


Хартлі Піві став не тільки провидцем, провідним інженером та генеральним директором, а й тим стрижнем, який пов'язує багату історію з світлим майбутнім. І його основоположні принципи якості, надійності та інновацій як і раніше знаходяться в центрі уваги інженерних і виробничих операцій, що охоплюють континенти і мови, звичаї і культури.


Peavey Electronics - це цілий конгломерат брендів, починаючи від легендарних гітарних підсилювачів аудіообладнання, продовжуючи бас посиленням Trace Elliot, гітарними ефектами Budda, підсилювачами Crest Audio, матричними процесорами Media Matrix і Architectual Acoustics і закінчуючи гітарами з композитних матеріалів Composite Acoustics .