Мікшерний пульт RCF M20X

 • Виробник  RCF
 • Наявність:  На складі
 • Артикул: 113589

   Цифровий мікшерний пульт RCF M20X

Кожна функція знаходиться всього в одному або двох кроках, з інтуїтивно зрозумілою навігацією і високо-контрастним інтерфейсом у всіх меню. Повноцінне управління своїм live міксом - і все це в одній з найбільш компактних систем на ринку.

M20X характеризується 16-ма дистанційно керованими передпідсилювачами і 11 моторизованими фейдерами. Незважаючи на свої компактні габарити, M20X "упакований" цілим набором можливостей, таких як високо-профільні преампи, DSP топ-класу зі студійної якістю обробкою, дистанційне керування по WiFi і повноцінний набір функцій для мультитрекового звукозапису і плейбека. Мікшер пропонує в цілому 20 аналогових вхідних і 14 вихідних каналів, між балансними аналоговими виходами і AES / EBU цифровим виходом.

Особливості RCF M20X:

 • 20 аналогових входів, 16 мікрофонних преампів і 4 лінійних входи.
 • 12 балансних виходів + вихід на навушники.
 • відтворення / запис з 20-ма треками на SD карту.
 • 24 х 24 канальний USB аудіо інтерфейс (24-біт / 48 кГц).
 • 11 моторизованих фейдерів.
 • плавний користувацький інтерфейс з 5-дюймовим тачскріном.
 • цифровий вихід AES.
 • дистанційне керування по LAN / WiFi.

Розроблено для професіоналів

Металева конструкція класу "турінг" і надійна електроніка, високо-контрастна графіка і кноби, високоякісні конектори і довговічні елементи управління, підвищують як функціональність, так і надійність представленої моделі. Універсальне вбудоване джерело живлення робить RCF M20X ідеальним вибором для постійного використання.

Прискорення вашого робочого процесу

Інтерфейс M20X був розроблений таким чином, щоб кожен параметр був доступний лише в декількох кроках.

Спеціальні кнопки

Набір з 8 призначених для користувача кнопок з широкими можливостями програмування пропонують миттєве управління над обраною сценою, play / record транспортуванням, tap tempo, і ярликами призначеного для користувача інтерфейсу.

Шари і перегляд фейдерів

4 призначаючі шари фейдерів забезпечують миттєвий доступ до вхідних каналів 1-10 і 11-20, до FX повернень і виходів. Кнопка FADER VIEW відображає деталі кожного фейдера на одному екрані.

Моторизовані фейдери

11 x 100-міліметрових моторизованих фейдерів забезпечують точне mix управління з миттєвим візуальним зворотнім зв'язком. Особливу увагу було приділено для зведення до мінімуму шуму при їх русі.

CUE MONITOR

Юніт може моніторитись в будь-який період часу через шину CUE, яка містить реального часу аналізатор (RTA) для перевірки звукового спектра будь-якого каналу.

Ємнісний тачскрін

Високо чутливий 5-дюймовий TFT тачскрін пропонує інтуїтивно зрозумілу навігацію по всім доступним функціям з можливістю з'єднання з зовнішнім планшетом для розгорнутого управління.

Порти USB HOST

2 USB хост-порти на верхній панелі доступні для WiFi ключів, USB-MIDI пристроїв і USB накопичувачів, які можна використовувати для стерео аудіо записів / плейбеку, резервного копіювання системи і оновлень прошивки.

Секція SD CARD MULTITRACK

Інтегрована секція SD card мультитрек пропонує одночасний запис максимум 20-ти треків на SD карту, при частоті 24-біт / 48 кГц з широкими можливостями маршрутизації.

14 шин

Кнопки MIX SELECT призначають один з 14 міксів на фізичні фейдери; вибір між чотирма шинами ефектів, 8 MIX шинами і шиною MAIN mix. Фейдер MASTER постійно взаємодіє з вихідним рівнем обраної шини.

Запис і плейбек

M20X пропонує кілька варіантів для запису і плейбека:

 • Внутрішній запис на SD MULTITRACK карту - всі 20 вхідних даних можуть бути записані в мультитрековий WAV форматі на локальну SD карту і відтворені в якості вхідних джерел, комп'ютер не потрібно.
 • Мультиканальний запис - доступний 24-трековий, 24-біт / 48 кГц USB аудіо інтерфейс з низькою затримкою, який забезпечує доступ до всіх входів і окремим внутрішнім сигнальним точкам. Широкі можливості маршрутизації дозволяють виконувати як оффлайн саундчек, так і обробку ефектів на основі хоста.
 • На USB накопичувач (стерео плеєр / рекордер) - гнучкий стерео файл плеєра характеризується доступом до запам'ятовуючих USB пристроїв (до чотирьох різних драйверів) з довільною частотою дискретизації в форматах MP3, WAV і AIFF.

Три параметра запису

Захоплення ваших мультитрекових записів ще ніколи не був таким легким. Мультитрек аудіо може бути оброблено через вбудований USB 2.0 цифровий аудіо інтерфейс для максимальних 24 х 24 каналів, а також через внутрішній SD-карт мультитрек плеєр / рекордер, комп'ютер не потрібно. Крім того, доступний USB стерео мультимедіа плеєр / рекордер, що підтримує безліч файлових форматів (WAV, MP3, AIFF).

Обробка входу

Кожен з 20 входів має 12 дБ / окт. HPF, нойз гейт, компресор / дессер (тільки канали 1-16), гнучкий 4-смуговий параметричний еквалайзер, лінійний дилей, і канальні пресети з утилітами copy / paste; джерело може бути обрано між аналоговим входом, USB аудіо інтерфейсом, SD card плеєром, всередині різних інсерт точок для максимальної гнучкості. Сторінка SEND VIEW дозволяє миттєво перевірити рівні посилу на всіх шинах для заданого вхідного каналу, включаючи on / off і pre / post інформацію.

Повноцінне враження від Live мікшування

Швидке управління параметрами за допомогою вбудованих моторизованих фейдерів, 5-дюймового ємнісного тачскріну і повністю керованої поверхні. Доступні фейдери плавні та безшумні, дозволяють швидко переглядати всі мікс рівні. Фейдери можуть бути призначені на один з доступних шарів мікшування (MAIN, FX1-FX4, MIX 1-MIX 8), а також на групи входів (1-10, 11-20, FX1-4 і Custom). Десять MIX виходів також можуть бути присвоєні банку фейдерів, з можливістю перегляду всіх вихідних сигналів. Мікшер може бути повністю керованим і конфігурованим, як локально, так і віддалено за допомогою програми M20 MixRemote. Входи можуть бути з'єднані в стерео пари, MIX шини - в стерео, для моніторингу в стерео форматі. Всі параметри, включаючи гейни преампів, можуть бути збережені і викликані для комплексного управління в будь-якому контексті.

Покращені FX

Чотири шини, виділені для вбудованих FX ефектів, розміщених у вигляді двох високоякісних цифрових ревербераторів, програмованого ділея і чотирьох FX, можна конфігурувати як дилей або модуляцію. Всі ефекти пропонують безліч алгоритмів, відповідаючи конкретним вимогам в ході шоу. Можливо резервувати одну реверберацію для декількох входів і використовувати іншу реверберацію як універсальний ефект для інших джерел.

Список ефектів:

 • REVERB (Hall, Plate, Room, Ambience)
 • DELAY (Stereo, Modern, Vintage, Dual, Early Reflections)
 • MODULATION (Chorus, Flanger, Tremolo)

Обробка виходу

Комплексна секція обробки вихідного сигналу доступна на всіх виходах: гнучкий 8-смуговий параметричний еквалайзер з окремими вибираними режимами, які також допускають різноманітні слоп, тайм-дилей з компенсацією до 85 метрів, компресор / лімітер і канальні пресети з утилітами copy / paste. Стерео 30-смуговий графічний еквалайзер доступний на MAIN виходах для точної корекції загальної частотної характеристики. Широкі можливості маршрутизації дозволяють з гнучкістю використовувати фізичні виходи.

Режими роботи PEQ8

На всіх виходах 8-смуговий параметричний еквалайзер може бути налаштований в різні режими роботи: перші два і два останніх діапазони мають обрані типи фільтрів, вони можуть бути об'єднані в один 24-дБ / окт. HPF або LPF. Це також дозволяє здійснювати перехресну фільтрацію, корисну в поєднанні з широкими можливостями маршрутизації, коли сабвуфер підключений до одного з MIX виходів.

Додаток M20 MIXREMOTE

Повноцінне дистанційне керування всіма моделями M20, завдяки спеціалізованому додатку M20 MixRemote, розробленим як для iOS, так і для Android.

Кілька опцій для з'єднання з цифровим мікшером:

 • Бездротовий варіант, через зовнішню точку доступу WiFi, підключену до локальної мережі
 • USB-tethering для планшета на базі Android
 • Провідний варіант, для планшета на базі iOS або Android (через LAN адаптер)
 • WiFi ключ, максимум два клієнта

Права доступу гарантують, що критичні параметри редагуються тільки вибраними користувачами. Крім того, можливо розширити наявну control surface, включивши режим ATTACH, погоджуючи навігацію на M20 MixRemote з фізичними регуляторами: при натисканні кнопки SEL на мікшері, додаток переходить безпосередньо на відповідну сторінку Channel View; таким чином, планшет можна використовувати для швидкого редагування канальних параметрів, зводячи до мінімуму навігацію на вбудованому екрані. Даний режим дозволяє працювати в режимі Dual Screen, розширюючи можливості управління.

Окремий додаток, оптимізований для смартфонів на базі iOS і Android, також є для управління моніторними міксами (MyRemote).

Основні характеристики:

 • Тип: цифровий мікшерний пульт
 • 20 аналогових входів
 • 16 мікрофонних преампів і 4 лінійних входи
 • 12 балансних виходів + вихід на навушники
 • Відтворення / запис з 20-ма треками на SD карту
 • 24 х 24 канальний USB аудіо інтерфейс (24-біт / 48 кГц)
 • 11 моторизованих фейдерів
 • Інтерфейс з 5'' тачскріном
 • Цифровий вихід AES
 • Дистанційне керування по LAN / WiFi.
 • Розміри: ширина: 388 мм, глибина: 428 мм, висота: 131 мм
 • Вага: 7,9 кг.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Придбавши товар у нашому магазині ви зможете замовити доставку в будь-яке місто або населений пункт України. Доставка здійснюється компаніями експрес-доставки: «Нова пошта», «Ін-Тайм», «Автолюкс», «Нічний експрес», або інший варіант за домовленістю.

При відправленні товару післяплатою, оплату за доставку здійснює покупець. Вартість доставки - згідно з тарифами «Нової Пошти».

При 100% передоплаті та якщо сума замовлення перевищує 1000 грн. доставка товару безкоштовна !


Оплата товарів здійснюється в національній валюті.

 • Оплата при отриманні замовлення на «Новій Пошті»
Послуга післяплати дозволяє вам оплатити своє замовлення готівкою прямо у відділенні «Нової Пошти» при його отриманні.
Оплата послуг транспортної компанії здійснюється одержувачем при отриманні вантажу.
Вартість відправки грошей післяплатою: 25 грн + 2% від суми замовлення.
Післяплатою відправляються замовлення на суму не менше 200 грн !
 • Оплата через термінал «Приватбанку»
Ви можете здійснити оплату на карту через термінал самообслуговування в будь-якому відділенні «Приватбанку».
Процедура поповнення карти через термінал:
1. Виберіть пункт «Поповнення карти (за наявністю карти або за номером)».
2. Виберіть пункт «Поповнення карти по номеру».
3. Введіть номер карти.
4. Вкажіть суму, яку потрібно сплатити.
5. Внесіть зазначену суму в термінал.
6. Роздрукуйте і збережіть чек.
7. Відразу після оплати зателефонуйте нам і повідомте про свій платіж, це суттєво прискорить процедуру відправки замовлення.
 • Оплата через «Приват24»
 • Оплата для бюжетних організацій та юридичних осіб
Наш магазин приймає оплату за товар у безготівковій формі проти виставлених рахунків
Виставленний рахунок свідчить про резервування товару та про фіксацію його вартості на термін дії рахунку
Після оплати виписуються накладні та укладається угода
Для відвантаження товару потрібно надати довіреність