MIDI клавіатури M-Audio !

M-Audio є одним з найбільш шанованих брендів в музичних комп'ютерних аудіоінтерфейсах та студійних рішеннях, а також MIDI клавіатурах і контролерах.

Компанія була заснована в 1988 році під іменем Midiman. Спочатку Midiman займалася розробкою програмних і апаратних рішень, призначених для вирішення завдань об'єднання MIDI, аудіо та комп'ютерів в одну систему, щоб спростити створення і виробництво музики на ПК. 

У 2000 році Midiman дебютував з назвою "M-Audio" для своєї нової лінійки аудіопродукції. Новинки користувалися стійкою популярністю як серед MIDI-інтерфейсів, так і в категорії аудіообладнання. А в 2002 році з'явилася легендарна на сьогоднішній день серія клавіатур Oxygen, створивши найважливішу нову категорію портативних MIDI-контролерів.

У 2005 році після того як компанія Avid придбала M-Audio, Digidesign і M-Audio об'єдналися для випуску обмеженої версії флагманського продукту Digidesign - Pro Tools, який був сумісний з доступними аудіоінтерфейсами M-Audio. Ця версія Pro Tools була названа Pro Tools M-Powered. Продукти M-Audio і раніше були націлені на комп'ютерних ентузіастів домашнього запису, приділяючи все більше уваги портативності і апаратним контролерам для музичного програмного забезпечення. 

Асортимент MIDI-клавіатур компанії розширився до трьох модифікацій серії Oxygen, більш доступної серії Keystation, а потім і преміум-контролерів серії Axiom. 

Аудіоінтерфейси залишалися домінуючою продукцією для M-Audio, серед яких були мегапопулярні PCI-карти серії Delta, аудіоінтерфейси серії FastTrack USB і FireWire серії ProFire. Аналогічним чином, популярною продукцією були і студійні монітори, включаючи в себе серію Studiophile BX, Studiophile CX і преміальні монітори серії Studiophile DSM, а також настільні акустичні системи серії AV для побутової електроніки.

У 2005 році M-Audio розробляє нову продукцію. Наприклад Black Box, гітарний процесор і аудіоінтерфейс з моделюванням гітарного підсилювача, ритмами і барабанними треками для запису на комп'ютері, був розроблений спільно з Roger Linn Design. Цифрове сценічне фортепіано ProKeys 88 представило M-Audio в категорії музичних інструментів. Партнерство з Ultimate Ears призвело до появи навушників M-Audio серії IE, крім цього M-Audio вийшла на ринок портативних цифрових рекордерів з серією MicroTrack. А з появою Torq і супутнього устаткування M-Audio зарекомендувала себе в категорії цифрового DJ обладнання.

У середини 2012 року M-Audio перейшла під крило корпорації inMusic. Зараз M-Audio пропонує найсучасніше обладнання в широкому спектрі категорій, які призначені як для любителів, так і для професійних музикантів, включаючи MIDI-інтерфейси, клавіатури-контролери, аудіоінтерфейси, навушники і мікрофони.