Електропіаніно YAMAHA Clavinova CSP-170PE

 • Виробник  YAMAHA
 • Наявність:  На складі
 • Артикул: 113574

   Нова серія цифрових фортепіано від Yamaha - Clavinova CSP Series навчить вас грати композиції з вашої музичної колекції. Ексклюзивна функція Stream Lights, яка вказує яку ноту і в який момент необхідно натиснути, перетворює навчання в захоплюючу гру. А для полегшення процесу ви можете регулювати швидкість відтворення і навіть складність фортепіанного аранжування!

Ваша музика. Ваше піаніно. Ваш особистий педагог.

Кожен з нас хоча б раз мріяв навчитися виконувати свої улюблені пісні. Clavinova CSP-170 перетворює ці мрії в реальність! Цей інноваційний інструмент сканує пісні з музичної бібліотеки на вашому смартфоні або планшеті, перетворює їх в акорди, фортепіанні ноти і, за допомогою інтуїтивної функції Stream Lights, показує, коли і які клавіші потрібно натискати. Clavinova CSP це більше ніж просто цифрове фортепіано - вона допомагає втілити ваші мрії в реальність!

Простота та інтуїтивність

Насолоджуйтесь інтуїтивно зрозумілим управлінням інструментом за допомогою iOS мобільного пристрою і додатку "Smart Pianist". Крім перетворення ваших улюблених пісень в ноти і акорди, Smart Pianist дозволяє створювати різноманітні акомпанементи. Насолоджуйтесь динамічним і різноманітним музичним супроводом, навіть якщо ви граєте наодинці, а велика кількість патернів і стилів автоакомпанементу дозволять підібрати максимально відповідний до вашого виконання.

Але і це ще не все! Ви можете підключити мікрофон до Clavinova CSP і співати, використовуючи гармонійну функцію, яка генерує бек-вокал і хор що підтримують ваш голос. З новою CSP ви більше ніколи не будете співати наодинці!

Навчання музиці - це просто!

Yamaha CSP руйнує сформовані у багатьох стереотипи, що навчитися грати на піаніно - це тривалий і складний процес. Спеціальний додаток аналізує музику, яку ви хочете грати, а потім створює фортепіанний акомпанемент для вас. Все що вам потрібно - слідувати за спеціальною підсвіткою Stream Lights!

Крок 1: Виберіть улюблену пісню з вашої музичної бібліотеки

Крок 2: Завантажте пісню в додаток Smart Pianist і використовуйте функцію "Audio to Score" для створення акордів і нот.

Крок 3: Все готово! Просто слідуйте підказкам Stream Lights, які направляють ваші пальці під час виконання!

Для досвідчених виконавців

Коли ви відчуєте, що готові прийняти виклик сольного виконання, спробуйте зіграти вбудовані в CSP композиції, або придбайте додаткові пісні на сайті Yamaha MusicSoft.

Соло, група, оркестр і навіть більше!

Для того, щоб допомогти висловити всю вашу музичну експресію, CSP Clavinova пропонує значний арсенал вбудованих тембрів. Також ви можете насолоджуватися спільним виконанням з віртуальними музикантами, використовуючи вбудовані стилі автоакомпанементу - рок, джаз, поп і навіть босса нова - і все це у витонченому компактному корпусі!

Звучання, дотик, педалі - ідеальне поєднання для створення відчуття гри на справжньому роялі

Real Grand Expression. Ця фраза визначає ступінь експресивності нового покоління Clavinova. Це не тільки повноцінна передача звучання, динаміки роботи педалей, але і використання технологій виготовлення акустичних піаніно, для ідеальної інтеграції всіх цих елементів в одному інструменті.

Це фортепіано відтворює саме те звучання, яке Ви хочете почути, торкаючись клавіш і відчуваючи рух педалей. Під час гри, Ви по-справжньому відчуєте, що сидите за справжнім акустичним роялем.

Звучання, повноцінно передає динаміку звуковидобування. "RGE Sound Engine" забезпечує відмінну динаміку та експресивність звучання.

Два легендарних концертних рояля в одному інструменті!

Yamaha CFX - флагманський рояль Yamaha, на якому в 2010 році виконували свої твори переможці міжнародного конкурсу піаністів імені Фредеріка Шопена (International Frederick Chopin Piano Competition).

Bösendorfer Imperial - дивовижний інструмент від найстарішого в світі виробника унікальних роялів з Австрії, на яких грали великі Моцарт, Бетховен, Шуберт, Ліст, Штраусс.

І ось тепер звучання цих моделей є в Clavinova! Для запису роялі були відібрані, відбудовані досвідченими настроювачами і засемпловані аж до звучання кожної клавіші. З Clavinova ви зможете насолодитися і відчути легендарний звук CFX і Bösendorfer Imperial!

Функція Piano Room

Інструменти Clavinova серії CSP оснащені цікавою функцією Piano Room. Ви можете вибрати не тільки інструмент, але також віртуальне приміщення, в якому він знаходиться, наприклад: концертний хол, собор або сцену.

Звук буде змінюватися в залежності від обраного інструменту і місця його розташування, створюючи абсолютно нове відчуття для Вашого перфомансу. А при грі тембром концертного рояля або поп рояля, Ви так само можете вибрати положення з відкритою або закритою кришкою.

Virtual Resonance Modeling (VRM) - технологія моделювання характерна реверберації створюваної корпусом рояля

В акустичному роялі звук резонує по всій площі корпусу інструменту, створюючи багату реверберацію, яку відчуває як виконавець, так і слухач. Цей феномен чудово відтворено в Clavinova за допомогою моделювання віртуального резонансу (Virtual Resonance Modeling). За допомогою VRM розраховується стан кожної струни для кожної з 88 клавіш інструменту, забезпечуючи живе "дихання", виразне звучання, відображає безмежну кількість факторів притаманних звучанню рояля, таких як регістр, кількість натиснутих клавіш, силу атаки і тривалість натискання педалі.

Відтворення резонансу і природної реверберації акустичного фортепіано

Clavinova надзвичайно реалістично відтворює звучання акустичного фортепіано використовуючи семпли резонансу струн (String Resonance) і тим самим передає соковиті тональні барви, коли при ударі молоточком, сусідні струни починають резонувати. В результаті ми чуємо красиве звучання з багатою і глибокою реверберацією.

Крім ефекту реверберації струн, амортизаційний резонанс (Damper Resonance) створює широке і глибоке звукове поле у ​​фортепіано. Він також віддзеркалює зміни в тональності звучання акустичного рояля при відпусканні демпфера педалі. Крім цього він включає в себе звуки, породжувані опорами клавіш, і емулює сукупний резонанс, коли всі ці звуки комбінуються один з одним.

Неймовірно експресивне і динамічне звучання від стаккато до легато

Функція Smooth Release дозволяє передати звучання з чудовою чіткістю і ясно формувати стаккато партії із загасаючим резонансом, чутним, якщо акуратно опустити натиснуті клавіші. Ця функція дозволяє передати сутність звучання фортепіано для створення багатого і експресивного звучання.

Динамічна зміна звучання в залежності від сили дотику

В акустичному фортепіано процес загасання звучання займає досить тривалий період часу. Сила дотику впливає не тільки на гучність, але і на яскравість і глибину звучання, створюючи багатство і експресивність.

Звучання Clavinova збагачене глибиною і резонансами реальних акустичних інструментів, завдяки створенню повноцінних семплів їх звучання. Завдяки ексклюзивній технології Yamaha, в залежності від сили дотику створюється рівний динамічний перехід між різними семплами.

Більш того, для створення відчуття, схожості справжньому роялю, Yamaha використовувала досвід і рекомендації багатьох професійних піаністів.

Семпли відпускання клавіш (Key-off Samples)

У момент, коли пальці піаніста піднімаються вгору і відпускаються клавіші рояля, відбуваються невеликі зміни в тональності і звучанні, за рахунок того, що демпфери опускаються і глушать вібрацію струн.

Семпли відпускання клавіш складаються з реальних записів цих процесів, пропонуючи достовірне відтворення найтонших нюансів звучання фортепіано та, тим самим, створюючи максимально реалістичне звучання.

Клавіатура з молоточковою механікою Natural Wood X (NWX) 

Клавіатура Natural Wood X (NWX) - це втілення більш ніж столітнього досвіду і технологій Yamaha у виробництві акустичних піаніно і роялів.

Як і у справжнього рояля, клавіші тут виготовлені з суцільної деревини, яка пройшла довгий період висушування - це обов'язкова умова для застосування його в будь-якому музичному інструменті.

Завдяки використанню тільки найбільш якісних заготовок, клавіші в результаті менш схильні до деформації на відміну від клавіатур з ламінованої деревини. Як і клавіатура GH3X, NWX оснащена трьома сенсорами, що дозволяють використовувати найрізноманітнішу техніку звуковидобування і повноцінно передати її в інструменті. Поєднання високоякісної деревини і високих технологій дозволяє отримати неперевершений результат.

Оновлений механізм моделі NWX відтворює так званий ефект ауслезування - невеликого переходу по зусиллю в самому кінці ходу клавіші. Цей ефект виникає в реальній рояльній механіці при повільному дожиманні клавіші, тому що відбувається роз'єднання молоточкової фігури з штовхачем.

Верх клавіш зі штучної слонової кістки і чорного дерева

Наші пальці більш чутливі, ніж ми думаємо, і для піаністів, текстура фортепіанних клавіш надзвичайно важлива. Білі клавіші в клавіатурі GrandTouch виготовлені з високоякісної синтетичної слонової кістки, розробленою компанією Yamaha. Чорні клавіші виготовлені зі штучного чорного дерева.

Покриття зі штучної слонової кістки передає тактильні відчуття від слонової кістки, яку колись застосовували при виготовленні клавіатур фортепіано. Цей сильно абсорбуючий матеріал запобігає зісковзування пальців навіть при багатогодинний грі, при цьому зберігаючи ідеальну текстуру і відчуття.

Стабілізатори клавіатури підвищують надійність і довговічність клавіатури

Клавіатура повинна реагувати ідеально точно торканню Ваших пальців, так щоб звучання нот чітко збігалося з процесом звуковидобування. В силу того, що клавіатура грає настільки важливу роль, вона повинна зберігати свої основні характеристики та властивості протягом тривалого періоду часу.

Саме тому Yamaha оснастила всі 88 клавіш стабілізаторами. Вони не тільки забезпечують природність відчуттів при грі, але і значно підвищують стабільність і довговічність клавіш.

Механіка прекрасного звучання

Повноцінний тон і резонанс

Звучання Clavinova ретельно каліброване, від розташування гучномовців до підбору деревини корпусу - все для того, щоб отримати повноцінний і оптимальний резонанс.

Для створення звукового поля схожого з акустичним роялем Clavinova оснащена спеціальними звуковими каналами в корпусі, так щоб звучання гучномовців повноцінно передавалося слухачеві і не обмежувалося всередині корпусу.

Acoustic Optimizer

Корпус Clavinova містить в собі так звані акустичні оптимізатори, що регулюють звуковий потік і керуючі тональними характеристиками. Ця нова технологія, що базується на глибоких знаннях Yamaha в області акустики музичних інструментів, дозволяє отримати природне, натуральне і рівне звучання по всій клавіатурі.

Бінауральний семплінг рояля Yamaha CFX

Просунута бінауральна технологія семплювання Yamaha (метод звукового запису, при якому використовується спеціальне розташування мікрофонів, призначене для подальшого прослуховування через навушники) вперше доступна в цифрових фортепіано Clavinova. Чудове звучання легендарного рояля Yamaha CFX було записано спеціалізованими мікрофонами, які ловлять найдрібніші просторові деталі кожної ноти, які здатне вловити людське вухо. Результат - неймовірно реалістичний тембр, який настільки огортає виконавця, що ви забудете про те, що на вас надіті навушники.

Stereophonic Optimizer: новий вимір при грі в навушниках

Унікальна розробка Yamaha - система Stereophonic Optimizer оптимізує звукове поле при одночасному прослуховуванні музики і грі на фортепіано в навушниках. В результаті створюється об'ємна і широка звукова стереобаза, що дозволяє комфортно грати досить тривалий час.

256-нотна поліфонія дозволить Вам виконати найскладніші і швидкі музичні пасажі

При грі швидких фраз або акордів в суперпозиції, утримуючи демпфер педалі дуже важливо, щоб абсолютно всі ноти були «на місці» без випадання. Clavinova має 256-нотну поліфонію, так що Ви без проблем можете виконувати складні твори Ліста і Равеля, в яких дуже активно використовуються педалі.

З ростом Вашого виконавського рівня, Clavinova буде продовжувати допомагати Вам відточувати техніку і реалізовувати свої здібності.

Система "Intelligent Acoustic Control" створює об'ємне, збалансоване звучання з багатими низами і ясними високими частотами навіть на невеликій гучності.

Налаштування оптимальної гучності дуже важливо при грі вдома, особливо коли стоїть завдання не заважати рідним і грати не голосно. Ви можливо помічали, що на малій гучності досить складно розібрати низькі і високі частоти. Clavinova ж, за допомогою системи Intelligent Acoustic Control (IAC) автоматично коригує звучання так, щоб створити оптимальний баланс частот навіть невеликих рівнів гучності.

Положення регулятора гучності відповідає за еквалізацію загального звучання, особливо на малій гучності. Ця можливість змінювати гучність без втрати балансу звучання є ексклюзивною для Yamaha, і дозволяє грати з максимально можливою якістю звучання при будь-якій гучності.

Багатодоріжковий запис

Функція запису в цифрових піаніно Clavinova дозволяє одним простим натисканням клавіші записати свій перфоманс. У даній моделі можливо записати композиції з 16 доріжок. Наприклад, окремо для лівої і правої руки і / або різних партій на різних інструментах.

Аудіозапис вашого виконання

Записуйте свою гру в форматі аудіофайлів (.wav / .aac) *, які потім можна прослухати на комп'ютері, портативному плеєрі або записати на CD.

* Запис здійснюється в MIDI форматі, і також може проводитися за допомогою програми Smart Pianist App

Основні характеристики:

 • Механіка: Молоточкова механіка NWX (Natural Wood X) з верхом клавіш зі штучної слонової кістки і чорного дерева. Імітація ефекту ауслезування
 • Клавіатура: 88 клавіш
 • Чутливість клавіатури: Регульована: Hard 2, Hard 1, Medium, Soft 1, Soft 2, Fixed
 • Тон-генератор: RGE (Real Grand Expression)
 • Поліфонія: 256 нот
 • Тембри: Голоси: 692 Voices + 29 Drum / SFX Kits (Включаючи концертний рояль Yamaha CFX, Bösendorfer Imperial, CFX Binaural Sampling), (14 VRM Voices, 113 Super Articulation Voices, 27 Natural! Voices, 27 Sweet! Voices, 63 Cool! Voices, 69 Live! Voices, 30 Organ Flutes! Voices)
 • Стилі: 470 стилів акомпанементу (396 Pro Styles, 34 Session Styles, 4 Free Play Styles, 36 Pianist Styles)
 • Контролери: 3 педалі: Damper (з ефектом half pedal), Sostenuto, Soft, Glide, Song Play / Pause, Style Start / Stop, Volume, і т.д.
 • Секвенсор: 16-трековий секвенсор
 • Дисплей: Залежить від мобільного пристрою
 • Ефекти: Ревербератор (58 пресетів), Master EQ (5 пресетів + ​​1 призначений для користувача), вокальна гармонізація VH (44 пресети)
 • Поділ клавіатури: Dual / Layers / Split / Harmony
 • Пам'ять: Залежить від мобільного пристрою
 • Пристрій зберігання: USB Flash Memory
 • Метроном: 5 - 500, функція Tap Tempo
 • MIDI: In / Out / Thru
 • Акустика: 2 х 45 Вт, (16 см + 8 см x 2)
 • Композиції: 403 композиції
 • Вихід для навушників: 2 виходи для навушників
 • USB TO DEVICE: Так, USB аудіо запис (.wav / .aac) / відтворення (будь-який формат, підтримуваний мобільним пристроєм)
 • USB TO HOST: Так
 • Розміри: 1412 х 1040 х 465 мм
 • Вага: 67 кг
 • Додатково:  AUX In / Out, AUX pedal, Stereo Sustain, Key-off, String Resonance, Smooth Release, Damper Resonance, Intelligent Acoustic Control (IAC), Cистема Acoustic Optimizer, Piano Room
 • Комплектація: Фірмова банкетка в комплекті
 • Виробництво: Індонезія
 • Гарантія: 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
 • Колір: Поліроване чорне дерево (Polished Ebony)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Придбавши товар у нашому магазині ви зможете замовити доставку в будь-яке місто або населений пункт України. Доставка здійснюється компаніями експрес-доставки: «Нова пошта», «Ін-Тайм», «Автолюкс», «Нічний експрес», або інший варіант за домовленістю.

При відправленні товару післяплатою, оплату за доставку здійснює покупець. Вартість доставки - згідно з тарифами «Нової Пошти».

При 100% передоплаті та якщо сума замовлення перевищує 1000 грн. доставка товару безкоштовна !


Оплата товарів здійснюється в національній валюті.

 • Оплата при отриманні замовлення на «Новій Пошті»
Послуга післяплати дозволяє вам оплатити своє замовлення готівкою прямо у відділенні «Нової Пошти» при його отриманні.
Оплата послуг транспортної компанії здійснюється одержувачем при отриманні вантажу.
Вартість відправки грошей післяплатою: 25 грн + 2% від суми замовлення.
Післяплатою відправляються замовлення на суму не менше 200 грн !
 • Оплата через термінал «Приватбанку»
Ви можете здійснити оплату на карту через термінал самообслуговування в будь-якому відділенні «Приватбанку».
Процедура поповнення карти через термінал:
1. Виберіть пункт «Поповнення карти (за наявністю карти або за номером)».
2. Виберіть пункт «Поповнення карти по номеру».
3. Введіть номер карти.
4. Вкажіть суму, яку потрібно сплатити.
5. Внесіть зазначену суму в термінал.
6. Роздрукуйте і збережіть чек.
7. Відразу після оплати зателефонуйте нам і повідомте про свій платіж, це суттєво прискорить процедуру відправки замовлення.
 • Оплата через «Приват24»
 • Оплата для бюжетних організацій та юридичних осіб
Наш магазин приймає оплату за товар у безготівковій формі проти виставлених рахунків
Виставленний рахунок свідчить про резервування товару та про фіксацію його вартості на термін дії рахунку
Після оплати виписуються накладні та укладається угода
Для відвантаження товару потрібно надати довіреність