Електропіаніно YAMAHA Clavinova CLP-695GP (PE)

 • Виробник  YAMAHA
 • Наявність:  На складі
 • Артикул: 113572

   CLP-695GP - флагманське цифрове фортепіано Yamaha CLP Clavinova. Поєднання ефектного традиційного рояльного корпусу з сучасними технологіями створює неймовірний інструмент з безпрецедентною якістю звучання і розкішним зовнішнім виглядом.

Оснащена кращою в своєму класі клавіатурою GrandTouch і звучанням легендарних концертних роялів Yamaha CFX і Bösendorfer Imperial, CLP-695GP здатна вразити навіть найдосвідченіших музикантів. Розчиніться в потоках звучання кращого піаніно від Yamaha - чудове звучання легендарного рояля Yamaha CFX було записано із застосуванням бінауральної техніки, для того щоб ви змогли повністю зануритися в нього навіть в навушниках.

Перетворіть CLP-695GP в розкішну бездротову акустичну систему, використовуючи Bluetooth-потокову передачу аудіо. Насолоджуйтесь звучанням вашої музичної колекції через високоякісну 300 Вт акустичну систему, обладнану фірмовими динаміками Spruce Cone, виготовленими з того ж дерева, що і роялі Yamaha.

Два легендарних концертних рояля в одному інструменті!

Yamaha CFX - флагманський рояль Yamaha, на якому в 2010 році виконували свої твори переможці міжнародного конкурсу піаністів імені Фредеріка Шопена (International Frederick Chopin Piano Competition).

Bösendorfer Imperial - дивовижний інструмент від найстарішого в світі виробника унікальних роялів з Австрії, на яких грали великі Моцарт, Бетховен, Шуберт, Ліст, Штраусс.

Заснована в 1828 році, компанія Bösendorfer займає унікальне місце в ряду виробників роялів. Це єдиний в світі виробник, що зберіг і до сих пір застосовує Віденські традиції виготовлення. Індивідуальний дизайн, повністю ручна збірка і, звичайно ж унікально тепле звучання басів, співучі верхи і неймовірно насичений тембр, відомий у всьому світі як "Віденське звучання".

І ось тепер звучання цих моделей є в Clavinova! Для запису роялі були відібрані, відбудовані досвідченими настроювачами і засемпловані аж до звучання кожної клавіші. З Clavinova ви зможете насолодитися і відчути легендарний звук CFX і Bösendorfer Imperial!

Virtual Resonance Modeling (VRM) - технологія моделювання характерна реверберації створюваної корпусом рояля

В акустичному роялі звук резонує по всій площі корпусу інструменту, створюючи багату реверберацію, яку відчуває як виконавець, так і слухач. Цей феномен чудово відтворено в Clavinova за допомогою моделювання віртуального резонансу (Virtual Resonance Modeling). За допомогою VRM розраховується стан кожної струни для кожної з 88 клавіш інструменту, забезпечуючи живе "дихання", виразне звучання, відображає безмежну кількість факторів притаманних звучанню рояля, таких як регістр, кількість натиснутих клавіш, силу атаки і тривалість натискання педалі.

Відтворення резонансу і природної реверберації акустичного фортепіано

Clavinova надзвичайно реалістично відтворює звучання акустичного фортепіано використовуючи семпли резонансу струн (String Resonance) і тим самим передає соковиті тональні барви, коли при ударі молоточком, сусідні струни починають резонувати. В результаті ми чуємо красиве звучання з багатою і глибокою реверберацією.

Крім ефекту реверберації струн, амортизаційний резонанс (Damper Resonance) створює широке і глибоке звукове поле у ​​фортепіано. Він також віддзеркалює зміни в тональності звучання акустичного рояля при відпусканні демпфера педалі. Крім цього він включає в себе звуки, породжувані опорами клавіш, і емулює сукупний резонанс, коли всі ці звуки комбінуються один з одним.

Неймовірно експресивне і динамічне звучання від стаккато до легато

Функція Smooth Release дозволяє передати звучання з чудовою чіткістю і ясно формувати стаккато партії із загасаючим резонансом, чутним, якщо акуратно опустити натиснуті клавіші. Ця функція дозволяє передати сутність звучання фортепіано для створення багатого і експресивного звучання.

Динамічна зміна звучання в залежності від сили дотику

В акустичному фортепіано процес загасання звучання займає досить тривалий період часу. Сила дотику впливає не тільки на гучність, але і на яскравість і глибину звучання, створюючи багатство і експресивність.

Звучання Clavinova збагачене глибиною і резонансами реальних акустичних інструментів, завдяки створенню повноцінних семплів їх звучання. Завдяки ексклюзивній технології Yamaha, в залежності від сили дотику створюється рівний динамічний перехід між різними семплами.

Більш того, для створення відчуття, схожості справжньому роялю, Yamaha використовувала досвід і рекомендації багатьох професійних піаністів.

Семпли відпускання клавіш (Key-off Samples)

У момент, коли пальці піаніста піднімаються вгору і відпускаються клавіші рояля, відбуваються невеликі зміни в тональності і звучанні, за рахунок того, що демпфери опускаються і глушать вібрацію струн.

Семпли відпускання клавіш складаються з реальних записів цих процесів, пропонуючи достовірне відтворення найтонших нюансів звучання фортепіано та, тим самим, створюючи максимально реалістичне звучання.

Клавіатура GrandTouch

Спадщина багаторічним традиціям створення роялів

Рояльна клавіатура відрізняється особливими відчуттями при грі - легка при делікатному звуковидобуванні і важча за потужної атаки. Клавіатура ж інших інструментів (наприклад фортепіано) має постійну незмінну віддачу, незалежно від динаміки виконання. Саме це, традиційно, є одним з найбільш значущих відмінностей між відчуттями при грі на акустичному роялі і цифровому піаніно.

Тому, в процесі створення нової клавіатури GrandTouch, фахівці компанії Yamaha прагнули відтворити саме той, унікальний опір клавіш, що і на акустичному роялі. Результат - чудовий інструмент, більш чуйний до нюансів звуковидобування, маючи як ніколи раніше, збільшений динамічний діапазон. Тепер ви можете добитися більш контрольованого звучання, що передає найдрібніші нюанси, навіть при грі піанісімо, або ж потужного яскравого тембру, при більш експресивному звуковидобуванні - в точності так само, як при грі на акустичному роялі!

Натуральний баланс

Піаністи надають перевагу роялям не тільки за їх чудове звучання, але також за відгук клавіш на дотик. Коли клавіша натискається, вона має певну вагу або "опір натискання". Відповідно, коли ви відпускаєте клавішу, вона повертається у вихідну позицію спокою, завдяки балансу між самою клавішею і внутрішнім механізмом клавіатури.

Через різницю в конструкції, в цифровому фортепіано дуже складно відтворити натуральний "рояльний" відскок клавіші. При розробці нової клавіатури Yamaha ретельно вивчила ці характеристики, і тепер пропонує той самий ідеальний баланс в Clavinova 600 серії.

Результат - це клавіатура GrandTouch, яка передає натуральні відчуття при грі, що дозволяють контролювати кожну деталь вашого виконання, будь то ритм акомпанементу або м'яка мелодійна експресія, а це, як відомо є основою будь-якого професійного виступу.

Білі клавіші з суцільного дерева

Як і у справжнього рояля, білі клавіші тут виготовлені з суцільної деревини, яка пройшла довгий період висушування - це обов'язкова умова для застосування його в будь-якому музичному інструменті.

Завдяки використанню тільки найбільш якісних заготовок, клавіші в результаті менш схильні до деформації на відміну від клавіатур з ламінованої деревини. Поєднання високоякісної деревини і високих технологій дозволяє отримати неперевершений результат.

Верх клавіш зі штучної слонової кістки і чорного дерева

Наші пальці більш чутливі, ніж ми думаємо, і для піаністів, текстура фортепіанних клавіш надзвичайно важлива. Білі клавіші в клавіатурі GrandTouch виготовлені з високоякісної синтетичної слонової кістки, розробленою компанією Yamaha. Чорні клавіші виготовлені зі штучного чорного дерева.

Покриття зі штучної слонової кістки передає тактильні відчуття від слонової кістки, яку колись застосовували при виготовленні клавіатур фортепіано. Цей сильно абсорбуючий матеріал запобігає зісковзування пальців навіть при багатогодинний грі, при цьому зберігаючи ідеальну текстуру і відчуття.

Стабілізатори клавіатури підвищують надійність і довговічність клавіатури

Клавіатура повинна реагувати ідеально точно торканню Ваших пальців, так щоб звучання нот чітко збігалося з процесом звуковидобування. В силу того, що клавіатура грає настільки важливу роль, вона повинна зберігати свої основні характеристики та властивості протягом тривалого періоду часу.

Саме тому Yamaha оснастила всі 88 клавіш стабілізаторами. Вони не тільки забезпечують природність відчуттів при грі, але і значно підвищують стабільність і довговічність клавіш.

Противаги клавіш

Противаги врізаються в клавіші акустичного рояля для балансування ваги молоточків і досягнення кращого контролю звуковидобування при грі на малій гучності. Clavinova оснащується ретельно відрегульованими противагами для поліпшення відгуку інструменту при грі піанісімо (pianissimo) і повернення клавіш під час виконання швидких пасажів. Клавіатура  скрупульозно налаштована для досягнення оптимального балансу кожної клавіші і максимально наближених до акустичного роялю відчуттів при грі.

Система градації ваги клавіш 88-key Linear Graded Hammers 

Кожна клавіша в Clavinova має свою унікальну вагу. У традиційному акустичному піаніно струни короткі і тонкі у високому регістрі і розмір їх збільшується в міру наближення до низького регістру.

Для створення рівного збалансованого звучання, молоточки, які б'ють по струнах, також стають більшими від високого до низького регістрів. Завдяки системі «88-key Linear Graded Hammers» вперше для цифрового піаніно стало можливим з високою точністю відтворити відчуття ваги, торкання і повернення для кожної окремої клавіші. Це допоможе Вам більш правильно розвивати техніку гри.

Демпфер педаль з системою GP Response Damper Pedal

Демпфер педаль є важливим елементом гри на фортепіано. Нові Clavinova поводяться точно так само як акустичне піаніно, постійно "відчуваючи" наскільки натиснута або відпущена педаль і в підсумку регулюючи кількість післязвучання і реверберації ноти.

Крім цього, система GP Response Damper Pedal відтворює відчуття роботи з педаллю рояля, наприклад, менший опір на початку ходу педалі і потім його збільшення після того, як ефект педалі починає діяти.

Елегантний дизайн

Оновлений дизайн Clavinova натхненний класичними акустичними фортепіано. Лаконічний корпус з витонченими вигнутими ніжками і збільшеною висотою кабінету чудово впишеться практично в будь-який інтер'єр: від вітальні і до концертного залу.

Механіка прекрасного звучання

Повноцінний тон і резонанс

Звучання Clavinova ретельно каліброване, від розташування гучномовців до підбору деревини корпусу - все для того, щоб отримати повноцінний і оптимальний резонанс.

Для створення звукового поля схожого з акустичним роялем Clavinova оснащена спеціальними звуковими каналами в корпусі, так щоб звучання гучномовців повноцінно передавалося слухачеві і не обмежувалося всередині корпусу.

Acoustic Optimizer

Корпус Clavinova містить в собі так звані акустичні оптимізатори, що регулюють звуковий потік і керуючі тональними характеристиками. Ця нова технологія, що базується на глибоких знаннях Yamaha в області акустики музичних інструментів, дозволяє отримати природне, натуральне і рівне звучання по всій клавіатурі.

Унікальний динамік Spruce Cone

Грунтуючись на багатому досвіді створення акустичних фортепіано і high-end акустичних систем, фахівці Yamaha розробили спеціальний динамік, з дифузором, виготовленим з ялинової целюлози. Ця ж порода ялини використовується для створення корпусів акустичних піаніно і роялів. Завдяки цьому звучання стало більш реалістичним, з характерною "рояльною" атакою.

Бінауральний семплінг рояля Yamaha CFX

Просунута бінауральна технологія семплювання Yamaha (метод звукового запису, при якому використовується спеціальне розташування мікрофонів, призначене для подальшого прослуховування через навушники) вперше доступна в цифрових фортепіано Clavinova. Чудове звучання легендарного рояля Yamaha CFX було записано спеціалізованими мікрофонами, які ловлять найдрібніші просторові деталі кожної ноти, які здатне вловити людське вухо. Результат - неймовірно реалістичний тембр, який настільки огортає виконавця, що ви забудете про те, що на вас надіті навушники.

Stereophonic Optimizer: новий вимір при грі в навушниках

Унікальна розробка Yamaha - система Stereophonic Optimizer оптимізує звукове поле при одночасному прослуховуванні музики і грі на фортепіано в навушниках. В результаті створюється об'ємна і широка звукова стереобаза, що дозволяє комфортно грати досить тривалий час.

256-нотна поліфонія дозволить Вам виконати найскладніші і швидкі музичні пасажі

При грі швидких фраз або акордів в суперпозиції, утримуючи демпфер педалі дуже важливо, щоб абсолютно всі ноти були «на місці» без випадання. Clavinova має 256-нотну поліфонію, так що Ви без проблем можете виконувати складні твори Ліста і Равеля, в яких дуже активно використовуються педалі.

З ростом Вашого виконавського рівня, Clavinova буде продовжувати допомагати Вам відточувати техніку і реалізовувати свої здібності.

Система "Intelligent Acoustic Control" створює об'ємне, збалансоване звучання з багатими низами і ясними високими частотами навіть на невеликій гучності.

Налаштування оптимальної гучності дуже важливо при грі вдома, особливо коли стоїть завдання не заважати рідним і грати не голосно. Ви можливо помічали, що на малій гучності досить складно розібрати низькі і високі частоти. Clavinova ж, за допомогою системи Intelligent Acoustic Control (IAC) автоматично коригує звучання так, щоб створити оптимальний баланс частот навіть невеликих рівнів гучності.

Положення регулятора гучності відповідає за еквалізацію загального звучання, особливо на малій гучності. Ця можливість змінювати гучність без втрати балансу звучання є ексклюзивною для Yamaha, і дозволяє грати з максимально можливою якістю звучання при будь-якій гучності.

Фазоінвертори Twisted Flare Port

Twisted Flare Port - це нова технологія від Yamaha, що забезпечує більш чисте звучання басів. Конусні фазоінвертори особливої ​​закрученої форми рівномірно розсіюють потоки повітря, що проходять через них. У порівнянні з басами традиційної форми, Twisted Flare Port помітно зменшує небажані турбулентні шуми і сприяють більш точному і чистому відтворенню низьких частот.

Банкетка Yamaha

Clavinova комплектується комфортабельною банкеткою Yamaha.

Грайте разом з вбудованими ритмічними малюнками

Заняття під метроном, безумовно корисні, але, часом нуднуваті, тому Yamaha вбудувала 20 різних ритмічних партій. Грайте і отримуйте задоволення з ритмами в стилі джаз, поп, латин та ін.

Бездротове Bluetooth® підключення

Ви можете відтворювати музику через вбудовану акустичну систему вашої Clavinova, використовуючи смартфон, планшет або будь-який інше пристрій, що підтримує Bluetooth®. Насолоджуйтесь, граючи разом з вашими улюбленими виконавцями або навіть поділіться вашим виконанням, без будь-яких кабелів або перехідників!

Багатодоріжковий запис

Функція запису в цифрових піаніно Clavinova дозволяє одним простим натисканням клавіші записати свій перфоманс. У даній моделі можливо записати композиції з 16 доріжок. Наприклад, окремо для лівої і правої руки і / або різних партій на різних інструментах.

USB аудіозапис

Записуйте свою гру на USB флеш пам'ять в форматі аудіофайлів (.wav), які потім можна зіграти на комп'ютері, портативному плеєрі або записати на CD.

Простий і зручний інтерфейс

Інтуїтивне розташування контролерів панелі управління і чіткий дисплей дозволять вам концентруватися виключно на грі, а не на пошуку тієї чи іншої функції.

Різні тембри фортепіано на вибір для найрізноманітнішої музики

Крім тембрів класичних роялів, Clavinova оснащена великою кількістю різних тембрів фортепіано: для балад, джазу, поп музики. Для кожного жанру тембри спеціально налаштовані по резонансу, відпускання клавіш та іншим нюансам. Так що, без будь-яких додаткових налаштувань потрібний тембр завжди під рукою.

Yamaha пропонує цілий спектр різноманітних інтерактивних, креативних і веселих додатків для iPad, iPhone або iPod touch.

Основні характеристики:

 • Механіка: Молоточкова механіка GrandTouch з противагами, верхом клавіш зі штучної слонової кістки і чорного дерева, лінійної градацією ваги. Імітація ефекту ауслезування
 • Клавіатура: 88 клавіш
 • Чутливість клавіатури: Регульована: Hard 2, Hard 1, Medium, Soft 1, Soft 2, Fixed
 • Тон-генератор: RGE (Real Grand Expression)
 • Поліфонія: 256 нот
 • Тембри: 49 тембрів. Семпли роялів Yamaha CFX (Binaural Sampling), Bösendorfer Imperial + 480 XG тембрів + 14 наборів ударних + GM2 + GS (для прослуховування музичних записів GS)
 • Стилі: 20 вбудованих ритмів в різних стилях
 • Контролери: 3 педалі: Damper (з ефектом half pedal), Sostenuto, Soft
 • Секвенсор: 16-трековий секвенсор, пам'ять для 250 композицій
 • Дисплей: Рідкокристалічний дисплей
 • Ефекти: Ревербератор (6 типів), хорус (3 типи), brilliance (7 типів), master effect (11 типів)
 • Поділ клавіатури: Dual / Layers / Split
 • Пам'ять: 1.5 MB (Flash Memory)
 • Пристрій зберігання: USB Flash Memory
 • Метроном: 5 ~ 500
 • MIDI: In / Out / Thru
 • Акустика: Вбудований підсилювач: 2 х (50 + 50 + 50) Вт, Динаміки з дифузором з ялини: (16 см + 8 см + 2,5 см) x 2
 • Композиції: 21 демонстраційних, 50 фортепіанних, 303 навчальних
 • Вихід для навушників: 2 виходи для навушників
 • USB TO DEVICE: Так, USB аудіо запис / відтворення (.wav)
 • USB TO HOST: Так
 • Розміри: 1430 х 932 х 1237 мм
 • Вага: 127 кг
 • Додатково:  AUX In / Out, система Intelligent Acoustic Control (IAC), система Virtual Resonance Modeling (VRM), семпли Smooth Release, Damper Resonance, Key-off Samples, String Resonance, Acoustic Optimizer + Spereophonic Optimizer + Twisted Flare Port
 • Комплектація: Фірмова банкетка в комплекті
 • Виробництво: Індонезія
 • Гарантія: 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
 • Колір: Поліроване чорне дерево (Polished Ebony)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Придбавши товар у нашому магазині ви зможете замовити доставку в будь-яке місто або населений пункт України. Доставка здійснюється компаніями експрес-доставки: «Нова пошта», «Ін-Тайм», «Автолюкс», «Нічний експрес», або інший варіант за домовленістю.

При відправленні товару післяплатою, оплату за доставку здійснює покупець. Вартість доставки - згідно з тарифами «Нової Пошти».

При 100% передоплаті та якщо сума замовлення перевищує 1000 грн. доставка товару безкоштовна !


Оплата товарів здійснюється в національній валюті.

 • Оплата при отриманні замовлення на «Новій Пошті»
Послуга післяплати дозволяє вам оплатити своє замовлення готівкою прямо у відділенні «Нової Пошти» при його отриманні.
Оплата послуг транспортної компанії здійснюється одержувачем при отриманні вантажу.
Вартість відправки грошей післяплатою: 25 грн + 2% від суми замовлення.
Післяплатою відправляються замовлення на суму не менше 200 грн !
 • Оплата через термінал «Приватбанку»
Ви можете здійснити оплату на карту через термінал самообслуговування в будь-якому відділенні «Приватбанку».
Процедура поповнення карти через термінал:
1. Виберіть пункт «Поповнення карти (за наявністю карти або за номером)».
2. Виберіть пункт «Поповнення карти по номеру».
3. Введіть номер карти.
4. Вкажіть суму, яку потрібно сплатити.
5. Внесіть зазначену суму в термінал.
6. Роздрукуйте і збережіть чек.
7. Відразу після оплати зателефонуйте нам і повідомте про свій платіж, це суттєво прискорить процедуру відправки замовлення.
 • Оплата через «Приват24»
 • Оплата для бюжетних організацій та юридичних осіб
Наш магазин приймає оплату за товар у безготівковій формі проти виставлених рахунків
Виставленний рахунок свідчить про резервування товару та про фіксацію його вартості на термін дії рахунку
Після оплати виписуються накладні та укладається угода
Для відвантаження товару потрібно надати довіреність