Опис Підсилювач для навушників BEHRINGER POWERPLAY P2
Підсилювач для навушників BEHRINGER POWERPLAY P2
Опис і характеристики
BEHRINGER P2 представляє собою ультра-компактний підсилювач для систем вушного персонального моніторингу з регулятором гучності для навушників, спеціально розроблений для музикантів будь-якого напрямку: від клавішників до барабанщиків.
При використанні Р2 ваш слух завжди буде захищений. По-перше, завдяки вбудованій схемі обмеження, вуха не отримають несподіваний піковий сигнал, по-друге просте носіння навушників ізолює вуха від гучних інструментів і моніторів на сцені.
Модель характеризується простим і легким у використанні інтерфейсом і зручним затиском для ременя, що робить P2 персональним пристроєм для управління моніторингом прямо на кінчиках ваших пальців.
Внутрішній перемикач моно / стерео дозволяє вибрати режим, який найкращим чином відповідає вашим потребам.
При Aux посилі з мікшера або підключенні будь-якого іншого монофонічного джерела, встановіть перемикач в положення Mono. Для підключення стерео джерела, просто встановіть перемикач в положення Stereo і використовуйте кабель XLR-TRS або TRS-TRS.
P2 оснащений високоякісним регулятором рівня гучності з перемикачем вкл. / викл. для ідеальної регулювання рівня, і відрізняється тривалим терміном служби і понад рівною продуктивністю.
P2 має ударостійкий, металевий корпус, розрахований на довгі роки надійної, високоякісної працездатності.
Особливості та специфікація:
• Підсилювач для систем вушного персонального моніторингу
• Ультра-компактний і легкий дизайн
• Високопотужний вихід для навушників
• XLR / TRS вхідний коннектор з механізмом блокування
• Регулятор рівня з перемикачем вкл./ викл.
• Перемикач джерела стерео / моно (внутрішній)
• Робота до 12 годин від двох батарейок типу ААА (у комплект не входять)
• Світлодіодний індикатор для контролю заряду батареї
• Вбудована схема обмеження для захисту вух і навушників
• У комплекті: Зручний затиск для ременя
• Ударостійкий металевий корпус
• Входи: XLR / 1/4" джек комбінований
• Виходи: 1/8" TRS, стерео
• Імпеданс: 0,5 Ом
• Максимальна вихідна потужність: 2 х 100 мВт при 16 Ом
• Батареї: 2 х ААА (не включені)
• Термін служби роботи від батарей: ~ 12 годин
• Розміри: 33 x 38 x 132 мм
• Вага: 140 г
Відгуки про Підсилювач для навушників BEHRINGER POWERPLAY P2
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Підсилювач для навушників BEHRINGER POWERPLAY P2