Акустичні системи Euroshine !

Euroshine – це бренд, який спеціалізується на трансляційному обладнанні, а саме – фонові акустичні системи та підсилювачі звуку. Завод знаходиться у Гуанчжоу в Китаї і працює на ринку з 1996 року.Офіційним дистриб’ютором Euroshine в Україні є компанія SPECTRSTORE. Акустичні системи Euroshine відомі завдяки своїй лояльній ціні і високій якості обладнання.
Для чого потрібне трансляційне акустичне обладнання?

Euroshine пропонує великий вибір акустичних систем, які вирішують найскладніші завдання озвучення приміщень. Вони забезпечують легку фонову музику в приміщеннях, а також використовуються як трансляція оголошень, сповіщень. Встановлення акустики для фонового озвучення використовують для:

  • кафе, ресторанів, готелів;
  • магазинів, супермаркетів, ТРЦ;
  • спортзалів, стадіонів;
  • офісних приміщень;
  • церков.

Найпопулярніше використання Euroshine – це акустика для кафе, щоб забезпечити фоновий звук і зробити комфортним перебування відвідувачів в закладі. Колонки в кафе бувають різних розмірів та кольору, що впишуться в будь-який інтер’єр, використовують вбудовані або настінні акустичні системи.

Для озвучення магазину, супермаркету чи ТРЦ часто обирають підвісну або настінну акустику, яка добре розсіює звук, незалежно від того, скільки людей находиться в приміщенні.

Акустичні системи Euroshine можуть впоратись із роботою навіть на великому стадіоні. При цьому забезпечують якісний звук, який не перевищує встановлених норм.

Колонки колонного типу – це спеціальні системи, які застосовуються для озвучення церков. Оскільки будова церкви специфічна, має купол, переважно грубі стіни, то такі колонки виконують свою функцію на максимум - зберігають хорошу акустику в храмі, не розсіюють звуку і не дають ехо. 

Euroshine можуть використовуватись не лише для озвучення приміщень, а й для зовнішнього озвучення. Звукове обладнання має ступінь захисту IP65, який повністю захищає від прямого попадання пилу та води. Крім цього, бувають колонки із IP67, що можуть інстальовуватись в басейнах та аквапарках.

Акустичні колонки Euroshine впораються із будь-яким завданням. Вони забезпечують якісний звук у приміщенні, легке керування звуком по зонах, довгий термін служби 15 років і більше, конкурентна ціна на ринку звукового обладнання. Бренд Euroshine завжди розвивається, пропонує нові технологічні та сучасні рішення, завойовує прихильність клієнтів по всьому світу.